Відео в Instagram захаращує ваш смартфон, ось як його почистити

список сканування кешу

Vine, відео для Instagram і навіть Snapchat доводять, що відео є великим на соціальному горизонті. Створення та споживання речей стрімко зростає. Однак, поки ви насолоджуєтеся циклом Vine або відео Snapchat, місце на жорсткому диску вашого телефону повільно, але впевнено заповнюється сміттям. Можливо, ви не усвідомлюєте, що улюблені вами відео-програми залишають за собою багато небажаного сміття у вигляді кеш-пам’яті, і це займає зайвий простір на вашому телефоні.

Для перегляду кешування - це функція, реалізована розробниками для тимчасового зберігання вмісту, наприклад HTML-сторінок, файлів, фотографій, відео у веб-браузері або на жорсткому диску, з метою прискорення часу завантаження для користувачів, які в кінцевому підсумку повертаються на цей веб-сайт або вміст за адресою пізніше. Однак проблема цього методу полягає в тому, що він займає місце для зберігання, а на мобільних пристроях він фактично сповільнює обробну потужність.

Тож, незважаючи на свою лояльність до Instagram, вам слід усвідомити: відео в Instagram не все так здорово для вашого телефону. Кожне окреме відео, яке ви переглядаєте, зберігається на вашому телефоні, пояснює менеджер продукту Clean Master (додаток для Android, спеціально розроблений для того, щоб усунути цю метушню) Адам Морелі. Насправді, відео Instagram трохи складніше, коли справа стосується цієї проблеми кешування.

Clean Master відтворює відео

Завдяки способу розробки програми, Instagram "виконує дуже унікальний процес", розділяючи аудіо, відео та мініатюру відео та зберігаючи кожен із цих файлів у трьох окремих папках. "Формат файлів унікальний і відображатиметься із розширенням" .0 ", таким як ba48ff29.0", - говорить Морлі, пояснюючи, як можуть виглядати файли. Ці кешовані файли ховаються десь заховано глибоко у вашому телефоні.

деталі кешу

15-секундне відео в Instagram - від 1,5 до 2,5 мегабайт. Перегляд 10 відео за один день, що не все так смішно, означало б, що ви щойно додали до свого телефону від 15 до 25 мегабайт даних. Вам потрібно буде переглянути лише 682 відео (не очищаючи кеш-пам’ять), перш ніж набрати гігабайт кешованих відео. Це може пройти лише пару місяців для деяких відданих інстаграммерів. А якщо ви використовуєте близько 8 ГБ телефону, це дійсно залишає вас не надто вільним для завантаження програм.

Кешування відео насправді не все необхідне, якщо в кінцевому підсумку ви не повернетесь до перегляду того самого відео. YouTube, Hulu та Netflix - це відеоплатформи, які не кешують відео, яке переглядають їхні користувачі. З іншого боку, такі програми, як Vine, створюють файл кеш-пам’яті для кожного переглянутого відео, хоча, на відміну від Instagram, розмір файлів менший за розміром для відео Vine (їх шестисекундні межі допомагають у цьому).

Snapchat - ще одна програма, зручна для кешування. З моменту запуску програми про це багато говорили, і це виявило багато-багато способів знайти ці кешовані файли та воскресити їх.

Мабуть, найнеприємніше у кешуванні цих програм для соціальних відео - те, що це відносно непотрібно. Завдяки новому вмісту, який користувачі регулярно публікують - настільки часто, що неможливо встигати - більшість відео, які ви в кінцевому підсумку переглянете у Vine або Instagram, будуть переглянуті лише один раз. А це означає, що ці програми насправді захаращують наші телефони. Якщо ви хочете аргументувати, що часто повертаєтесь до відео, які ви вже бачили, щоб насолоджуватися ними вдруге, вам слід запитати себе, що важливіше: дочекайтеся завантаження відео ще раз, або (якщо ви активний користувач усіх трьох цих програм) серйозно гальмує ваш телефон?

Більше повідомляє нам, що Clean Master регулярно бачить користувачів із 250 МБ кешованого вмісту на своїх смартфонах. Користувачі, які перебувають у крайньому випадку, можуть містити 1-2,4 ГБ кешованих файлів. Звичайно, це не обмежується соціальними відеофайлами, хоча це демонструє ситуацію, в яку ви можете потрапити, використовуючи ці та інші програми кешування.

Зі збільшенням використання на ринку програм для обміну відео, багато користувачів неодмінно захаращують свої телефони, не усвідомлюючи цього. Для власників телефонів Android є різні варіанти, включаючи Cleaner App Cache, Easy Cache Cleaner і, звичайно, Clean Master.

На жаль, у користувачів iOS не так багато можливостей. iFunBOX дозволяє видалити папку кешу вручну; є також додаток iCleaner.

Незалежно від платформи, якою ви користуєтесь, проблема залишається незмінною. Соціальні платформи кидають нам нові програми для створення та споживання відео, і ми їх використовуємо - а потім і деякі. І в процесі ми забиваємо свої телефони. Тож наступного разу, коли ви переглянете три відеоролики Instagram поспіль, а потім отримаєте два веселі відеозаписи, можливо, ви захочете почати думати про рішення очищення кешу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found