Hashbag перетворює Instagram на ринок збуту

hashbag instagram підживив інтернет-ринок

Де ви купуєте та продаєте речі в Інтернеті? Ну, багато місць, - і хоча Ebay, Etsy та Craigslist залишаються основними, люди звертаються до соціальних сайтів, таких як Facebook та Twitter, щоб торгувати своїми товарами. І хоча послуга залишається меншою, Instagram набирає популярності як цифровий ринок (особливо для справді німих наркоторговців). А якщо ви хочете купувати або продавати речі за допомогою Instagram, нова послуга під назвою Hashbag впорядковує процес, збираючи всі фотографії речей, що продаються, в одне місце та полегшуючи пошук того, що ви шукаєте.

Творець Hashbag Майк Бодж вирішив максимально використати це нове використання для Instagram. “Я почав помічати тенденцію до того, що все більше магазинів, брендів та людей розміщують речі в Instagram. Я швидко зробив пошук за хештегом #forsale, щоб побачити, скільки людей продає речі, і на основі кількості оновлень я підрахував, що він перевищує два мільйони на рік », - говорить він. “Я переглянув ці дописи і помітив, що це якийсь дикий захід від електронної комерції. Деякі люди хотіли, щоб ви залишили коментар, щоб зробити пропозицію, деякі хотіли, щоб ви надіслали їм електронне повідомлення або надіслали текст, інші хотіли, щоб ви надіслали їм повідомлення на WhatsApp. Я зрозумів, що не існує стандартного та надійного способу дозволити людям продавати свої речі. У мене було кілька ідей щодо того, як її можна створити, і я повторював цю ідею протягом декількох місяців, поки ми не придумали систему ».

камериСайт просканує в Instagram картинки, позначені тегом #forsale, і додає їх до бази даних. Коли ви шукаєте щось, наприклад, #cars, з’являться всі фотографії автомобілів з позначкою #forsale. Якщо продавець зареєстрував рахунок Hashbag, ви зможете здійснити покупку через Paypal безпосередньо через сайт Hashbag. Але оскільки це дуже молода послуга, більшість користувачів Instagram не зареєструвалися в обліковому записі Hashbag, і в цьому випадку сайт перенаправить вас в Instagram, і тоді вам доведеться зв’язатися з продавцем, залишивши їм коментар.

Чому б просто не шукати потрібні речі в рідній програмі? Тому що він просто не налаштований на купівлю-продаж. Так, Instagram додав відео (і реклама вже в дорозі), але здебільшого додаток для обміну фотографіями залишається простою платформою. Ви можете розміщувати фотографії чи відео, а також лайкнути або коментувати фотографії та відео інших людей. Оновлення статусу відсутні, а профілі мінімальні. Потік зображень лише один - не так багато шуму. Instagram працює завдяки цьому акценту на обмін фотографіями, але деякі користувачі розробили способи використання мережі не лише для сховищ для селфі, і зараз це процвітаючий ринок, особливо для міжнародних користувачів. Бодж зазначив, що продажі надзвичайно популярні в Таїланді, а також Кувейті.

Оскільки Hashbag настільки новий, він не використовується широко, тому не значно полегшує пошук речей, які ви хочете продати, ніж просто перехід до програми Instagram на вашому телефоні та пошук, або використання Webstagram на робочому столі. Але якщо люди, які продають речі в Instagram, починають використовувати Hashbag, це буде надзвичайно корисною послугою, оскільки це значно спростить процес купівлі-продажу. Покупці можуть платити продавцям безпосередньо через PayPal, хоча компанія планує розширити можливості оплати в майбутньому. Hashbag збирає 99 центів з продавців за кожну транзакцію, але перераховувати товари та купувати їх безкоштовно.

Hashbag каже, що це лише ринок легальних речей в Instagram, але зараз, якщо ви шукаєте такі речі, як #kush або #guns, контрабанда все одно з'являється, тому сайт може ризикувати сприяти незаконним покупкам (хоча це не схоже на те, що хтось продає цей матеріал підписався на послугу).

Hashbag має простий у використанні формат і добре розроблений веб-сайт, і концепція має сенс ... тепер все, що йому потрібно, це надійна база користувачів, щоб зробити досвід вартим вартості. Бодж розглядає можливість розширення Hashbag, щоб включити інші місця в соціальній мережі, наприклад, Twitter, і він каже, що мобільний додаток - це наступний крок, тому, оскільки служба продовжує розширюватися, вона може стати основним ринком, хоча зараз це, безумовно, все ще невелика операція.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found