Незабаром Twitter може додати лічильник переглядів до відео користувачів

vdovichenko / 123RF Ретвіт і кількість підписників у Twitter збираються отримати нову метрику, яка допоможе оцінити їх популярність. Нещодавно деякі користувачі почали бачити кількість переглядів поряд із тривалістю їхніх відео у Twitter.

"Оскільки споживання відео в Twitter продовжує зростати, ми постійно експериментуємо із способами забезпечити багатий досвід відео", - сказав представник Twitter.Машаблв електронному листі. "Кількість переглядів надає корисний контекст популярності відео, і ми вивчаємо цю функцію, щоб допомогти викласти найкращий вміст".

Хоча мільйони користувачів Twitter не можуть побачити, скільки разів хтось дивився їхнє останнє відео для селфі, Twitter обмінюється підрахунками глядачів для іншого популярного відеовмісту. Після завершення першого року служби соціальних медіа прямих трансляцій ігор у четвер ввечері в НФЛ, Twitter повідомив, що середній розмір аудиторії в хвилину для кожної гри становив приблизно 250 000.

Цього року вже планується представити ще кілька амбіційних ініціатив у відео. Компанія дебютувала в прямому ефірі з переглядом інтерактивних 360-градусних відеороликів протягом останнього тижня 2016 року. Також нещодавно Twitter підписав угоду з європейським мовником Sky Sports про пряму трансляцію "Deadline Day" - останнього дня для переходу футболістів на новий команд.

В останні роки Twitter використовував свою відеоплатформу для залучення реклами, навіть вибравши рекламовані відео, які минулого року автоматично потрапили в топ новинних стрічок користувачів. Останнім часом явище мікроблогів мало частку проблем із відео. Наприкінці минулого року Twitter виявив технічну помилку в оновленні програми для Android, яка збільшила показники відеореклами на цілих 35 відсотків.

Немає жодної інформації про те, коли кількість переглядів відео буде розіслана всім користувачам.

Останні повідомлення