Виявляється, службовці федерального уряду теж можуть бути повзлими Крейгсліста

державні службовці можуть бути повзучими Крейгстіста

Кіберзлочини мають різні форми та розміри. Деякі з них - це масові, складні атаки ... а інші - неймовірно німі особисті вендети, здійснені через Craigslist з робочого комп’ютера, що закінчується легко простежуваним та надзвичайно незручним злочином.

Коли ти думаєш про когось, хто тралює для сексу на Craigslist, ти, мабуть, думаєш про когось, хто схожий на бездомного Стіва Бушемі, зануреного в соус із збоченого. Але серед нас ходять люди, які їдуть на випадкові зустрічі. Іноді вони зовсім не повзуть, а просто люди, які шукають кохання. Іноді, звичайно, це люди, про яких вас попереджали ваші батьки. Але їх легко вивести з ладу, коли вони не розуміють, наскільки легко відстежити когось в Інтернеті - у цьому випадку це стає ще більш дивно, враховуючи те, що винний працює в одному з найбільш експансивних дослідницьких центрів у світі.

Справа в тому, що слідчі звинувачують співробітника Бібліотеки Конгресу Кеннета Кубана у вчиненні тяжких злочинів за переслідування жінки, з якою він колись ходив, із низкою надзвичайно моторошних оголошень Craigslist. Зараз не забороняється розміщувати в Інтернеті публікації, які прямо просять про секс, якщо ви не просите секс за гроші. Люди можуть робити всілякі нецензурні висловлювання та запитання, якщо вони шукають секс без цінника.

Але те, що Кубан нібито зробив, - це інше: замість того, щоб вимагати сексу для себе, його звинувачують у тому, що він вимагає сексу для когось іншого. Йому інкримінують розміщення дописів, що вимагають сексу для жінки під назвою "L.M." За даними слідства, Кубань писала ці дописи з наміром відправити чоловіків, які бажають сексу, в будинок Л.М. Оскільки в публікаціях здавалося, ніби вона хоче випадково зіткнутися з сексуальними стосунками, у неї залишилася неймовірно незручна та заплутана ситуація, коли потрібно було розібратися, коли ці поступливі залицяльники з'явилися біля її дверей.

Знімок екрану 27.03.2013 о 17.47.37

Жертва цієї витівки настільки розлютилася через своїх небажаних відвідувачів, що вона зателефонувала в поліцію та розмістила навколо свого майна вивіски, що відвідувачі Craigslist не вітаються.

Ситуація переросла у велику проблему - у поліцейському звіті зазначається, що вона стала настільки поганою, що "в результаті місцевий відділ шерифа часто, часто кілька разів на день, викликали до її місця проживання, щоб прогнати чоловіків, яких заманили ці оголошення їздити, навіть через державні лінії, відвідувати ЛМ для цих фальшиво рекламованих сексуальних зустрічей ".

Але натиск шукачів сексу тривав доти, доки агенти під прикриттям не стали потенційними цілями і не поспілкувались з Кубан, яка, не зважаючи на це, продовжувала прикидатися жінкою.

Агенти без проблем простежили повідомлення на комп’ютері Кубані - він написав більшість дописів із комп’ютера в Бібліотеці Конгресу.

Цей випадок дає зрозуміти, що кібер-сталкери не завжди є занедбаними диваками з очевидними соціальними проблемами (принаймні, на поверхні). І хоча це набагато менш трагічно, воно поділяє кілька ниток ДНК зі справою про вбивство Крейгсліста: освічений зловмисник чоловічої статі, який користується поважною роботою, завищує свою здатність залишатися анонімним у Крейгслісті і використовує цей сайт, щоб скористатися перевагами жінок. У цьому випадку, на щастя, нічого жорстокого не сталося - і, сподіваємось, це навчить людей, які шукають романтику на сайті, що вони не можуть довіряти, що люди зображують себе чесно.

Верхнє зображення люб’язно надано навшпиньках / Shutterstock

Останні повідомлення