Pinterest персоналізує Інтернет-магазин вітрин за допомогою нових інструментів

Pinterest

Pinterest хоче бути вашим особистим покупцем. У понеділок, 4 березня, платформа випустила кілька оновлень для доступних контактів, включаючи персоналізовані рекомендації. Оновлення також дозволяє користувачам купувати товари лише певної торгової марки, тоді як бренди тепер можуть завантажувати весь свій каталог.

Тепер користувачі можуть знайти ідеї, схожі на шпильки продуктів, які вони вже зберегли за допомогою нового інструменту рекомендацій щодо покупок. Під час перегляду PIN-коду, який можна придбати, користувачі можуть знайти цю функцію, натиснувши "більше ідей". Інструмент збирає товари на складі, пов’язані з вашими минулими шпильками, щоб створити більш персоналізований досвід. З рекомендацій користувачі можуть торкнутися, щоб здійснити покупку в Інтернет-магазині або зберегти PIN-код на дошці.

Покупці Pinterest також можуть скоро скоротити свій пошук на основі однієї марки. Під PIN-кодом продукту наступний варіант із написом "більше від [торгова марка]" переведе користувачів на сторінку шпильок виключно від бренда на оригінальному PIN-коді.

Користувачі Pinterest незабаром також можуть почати помічати більше значків продуктів на платформі - це тому, що бренди тепер можуть завантажувати цілі каталоги, перетворюючи кожен елемент в окремий PIN-код. Власники підприємств матимуть доступ до нової інформаційної панелі для організації всіх цих нових контактів.

Список оновлень також включає розширення торгових оголошень платформи, які тепер доступні усім компаніям в інструменті Ads Manager. Тип оголошення рекламує певні шпильки товарів.

Pinterest повідомляє, що оновлення принесуть на платформу більше доступних контактів, включаючи шпильки в результатах пошуку. "Ці оновлення допомагають роздрібним продавцям опинитися перед клієнтами, які шукають супутні товари, а Pinners - побачити товари, що відповідають їх унікальному стилю та смаку", - написав Pinterest у дописі в блозі.

Штучно розумні інструменти Pinterest для пошуку подібних предметів можуть бути популярним інструментом для користувачів, які здійснюють покупки на платформі, наприклад, перегляд подібних предметів за нижчою ціною. У поєднанні з можливістю зберігати речі, які вам подобаються, покупки в Pinterest просто мають сенс для деяких користувачів.

Останні оновлення приєднуються до інших останніх функцій, орієнтованих на покупки для Pinterest. Минулого року Pinterest перетворив придатні шпильки на шпильки продуктів, щоб додати такі функції, як вказівка ​​наявності товару на складі чи ні. У минулому році також спостерігалися торгові оголошення, які зараз розповсюджуються на всі підприємства, що розповсюджуються від невеликої групи до сотень підприємств.

Деякі оновлення вже розповсюджуються, тоді як інші плануються найближчим часом.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found