Служба копіювання YouTube програє судову справу, але продовжуватиме працювати

mp3 конвертер mp3 програє судову справу

Оскільки агентства жорстоко застосовували користувачів і представляли нові потокові сервіси, незаконне завантаження зазнало удару. Популярні торгові точки, такі як Limewire та MegaUpload, перестають існувати, і на їх місці такі клієнти, як Spotify та Rdio, зробили ставку.

Незважаючи на етичні питання щодо прав виконавців та компенсації, які продовжують задавати, принаймні на даний момент, трансляція видається найкращим компромісом; посередництво між користувачами, які обговорюють дорогі альбоми, коли вони хочуть лише чотири композиції, і виконавцями та лейблами, які вириваються незаконним завантаженням.

Але існує останній спосіб придбання музики без заробітної плати: копіювання MP3, яке живе в юридичній сірій зоні, де технічно це легально - хоча влада, яка відчайдушно намагається це змінити.

Для тих, хто не знає, копіювання MP3 - це те, що послуга бере аудіо з потокового клієнта та пакує його у файл MP3, який потім можна завантажити та виконати, як завгодно. Найпопулярнішим джерелом для них є YouTube, і існує безліч перетворювачів. Це так просто, як захопити URL-адресу відео, що містить пісню, яку ви хочете, вкласти URL-адресу в порт, призначений конвертером, і натиснути кнопку «конвертувати відео». Тоді ви отримаєте посилання для завантаження, і вуаля - ця пісня або що завгодно ще є вашою.

розпушувач

Одним з найпопулярніших сайтів для копіювання є YouTube-MP3, якому Google уже більше року погрожує, намагаючись закрити послугу. За даними TorrentFreak, YouTube-MP3 програв битву з Google, оскільки виявилося, що сайт не тільки копіював та перепаковував треки, але й архівував MP3-файли та зберігав їх на своїх серверах для подальших завантажень.

Це означало, що якщо користувач зайшов на YouTube-MP3 і ввів URL-адресу, яку хтось раніше мав, то замість повторного копіювання пісні він міг просто перейти на свої сервери і надати користувачеві копію MP3-файлу, який там уже зберігався . Що ... за своєю суттю дуже нагадує нелегальне завантаження музики. Недобре для YouTube-MP3, погано для користувачів, які не знають, що піддаються юридичному ризику за користування послугою.

YouTube-MP3 отримав наказ про припинення та припинення дії, але залишиться в мережі - проте його політика зберігання буде змінена.

Google буде продовжувати боротьбу з цими сайтами, і це не єдина платформа, про яку йде мова: там також є безліч ріпірів Spotify. Версія розширення Chrome, яка могла втягувати та конвертувати композиції із дедалі популярнішої служби, деякий час працювала, але з тих пір її було видалено. Можливість запропонувати золоту середину для виконавців та користувачів (звичайно, залежно від вашої думки) та знизити нелегальне завантаження - це хліб і масло потокових служб; вигнання розпушувачів з бізнесу відповідає їхнім інтересам, незважаючи на те, що вони технічно законні.

Дивним, пов’язаним із цим поворотом, хоча Google притягує YouTube-MP3 до відповідальності за порушення своєї політики, веб-гігант також пом’якшує умови та умови YouTube. YouTube тепер має функцію, за допомогою якої мобільні користувачі можуть завантажувати відеовміст і переглядати його в режимі офлайн пізніше. Це розпочнеться найближчим часом, хоча деякі розповсюджувачі вмісту, які мають канали YouTube, не в захваті від рішення, і можуть відмовитись, якщо політика не відповідає їхнім потребам.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found