Фотографії, розміщені в Twitter, тепер зберігатимуть свою початкову якість

Якщо ви коли-небудь відчували розчарування від того, як інструменти стиснення Twitter погіршують якість ваших фотографій, то вам буде приємно дізнатися, що цього більше не буде.

Цього тижня Twitter оголосив, що впровадив нову систему, яка зберігає якість завантаженого JPEG, а не зменшує його.

Цього тижня інженер Twitter Нолан О’Брайен оголосив, що платформа соціальних мереж тепер зберігатиме JPEG на 97%. Як приклад він додав фотографію осіннього листя (внизу), хоча вам потрібно буде натиснути на зображення - і, можливо, збільшити - щоб оцінити повний ефект.

Починаючи з сьогоднішнього дня, Twitter зберігатиме JPEG, оскільки вони кодуються для завантаження в Twitter для Інтернету. (Застереження, не може мати орієнтацію EXIF)

Наприклад: додана фотографія - це фактично JPEG, закодований у форматі guetzli, із 97% якості без підсимплірування кольоровості .//t.co/1u37vTopkY pic.twitter.com/Eyq67nfM0E

- Нолан О’Брайен (@NolanOBrien) 11 грудня 2019 року

Як зазначає О’Брайен, фотографія листя - це кодований у форматі JPEG JPEG гецлі. Guetzli, кодер, розроблений Google кілька років тому, здатний створювати невеликі файли високої якості.

Нова система, по суті, надає фотографам більше контролю над якістю зображення, яке з’являється в Twitter. Іншими словами, це дає їм можливість розміщувати високоякісну фотографію або версію нижчої якості. Наприклад, деякі професійні фотографи можуть навмисно опублікувати неякісну версію, намагаючись захистити її від неправильного використання.

О’Брайен підтвердив, що для зображень, завантажених на платформу мікроблогів, надалі видалятимуться дані EXIF. Дані EXIF ​​можна читати за допомогою певного програмного забезпечення та пропонує інформацію про зображення, таку як камера, об'єктив, діафрагма та швидкість, що використовуються для зйомки фотографії, а також час і, можливо, місце її зйомки. Знову ж таки, деякі фотографи воліють дотримуватися такого роду інформації, а не ділитися нею.

У наступному твіті, інженер Twitter сказав, що обмеження все ще будуть застосовуватися, "тому зображення не мають необмеженого розміру та роздільної здатності, але ці обмеження дуже щедрі, так що майже будь-яка 8-мегапіксельна фотографія буде збережена і навіть до 16 мегапікселів можна зберегти (у квадратному співвідношенні сторін) ".

В інших новинах, пов’язаних із зображеннями цього тижня, Twitter оголосив, що тепер підтримує Live Photos. Для тих, хто не в курсі, функція Live Photos працює з iPhone 6S і пізнішими версіями, фіксуючи три секунди руху, що відображається на зображенні при натисканні на екран. Раніше, коли ви завантажували Live Twitter у Twitter, воно відображалося як нерухоме зображення. Але тепер, коли ви завантажуєте його у форматі GIF, він буде відтворюватися знову і знову.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found