TikTok Now in Sights of Oracle, Повідомте Пропозиції

Як повідомляється, Oracle виступає проти Microsoft та інших у битві за придбання американськими операціями популярного додатку для обміну відео TikTok.

Гігант програмного забезпечення провів попередні переговори з китайською компанією ByteDance - материнською компанією TikTok, - розповіли Financial Times (FT) люди, які знають про ці дискусії.

TikTok прагне забезпечити свою постійну присутність у США після того, як раніше цього місяця президент Дональд Трамп видав розпорядження, погрожуючи закрити програму, якщо вона не продасть свої американські операції американській компанії до 20 вересня, хоча цей термін нещодавно був продовжений до 12 листопада Трамп вважає додаток загрозою національній безпеці, звинувачуючи його у збиранні даних користувачів, які в кінцевому підсумку можуть бути використані китайським урядом у підлих цілях. TikTok завжди наполягав, що цього ніколи не може статися.

Відповідно до FT, Oracle "серйозно розглядає можливість придбання операцій програми в США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії". Як повідомляється, компанія, що базується в Силіконовій долині, співпрацює з групою американських інвесторів, які вже володіють часткою в ByteDance, включаючи General Atlantic та Sequoia Capital.

До цього часу Microsoft вважалася лідером у гонці підписати угоду для операцій TikTok в США, хоча у звіті минулого тижня пропонувалось, що технічні проблеми можуть зірвати будь-яку потенційну угоду. Твіттер також зацікавлений, хоча є питання щодо здатності компанії соціальних медіа забезпечити фінансову угоду.

У розпорядженні Трампа було сказано, що TikTok "автоматично збирає величезну кількість інформації від своїх користувачів, включаючи Інтернет та іншу інформацію про діяльність мережі, таку як дані про місцезнаходження та історії перегляду та пошуку".

Він додав, що якщо китайський уряд отримає дані TikTok, він потенційно може дозволити йому "відстежувати місцезнаходження федеральних службовців та підрядників, створювати досьє особистих даних для шантажу та здійснювати корпоративний шпигунство".

У документі також зазначається, що TikTok "повідомляє, що він цензурує вміст", який китайський уряд вважає політично чутливим, і говорить, що додаток "може також використовуватися для дезінформаційних кампаній, які приносять користь комуністичній партії Китаю".

У відповідь TikTok заявив, що він був "шокований" наказом, додавши, що він "ніколи не передавав користувацькі дані уряду Китаю і не цензурував вміст на його прохання". Цього тижня він запустив Інтернет-хаб, щоб ефективніше передавати свою сторону аргументу.

Digital Trends звернувся до Oracle для підтвердження заявленої заявки на придбання операцій TikTok у США, і ми оновимо цю частину, коли почуємо відповідь.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found