Інженери Facebook копіюють Google+ за допомогою програми „Circle Hack”

Кола Google Plus

Було досить багато розмов про те, як Google вирвав деякі функції Facebook за допомогою своєї нової соціальної мережі Google+. Але, здається, клювання йде в обидві сторони. Зараз група з чотирьох інженерів Facebook запустила неофіційний додаток Facebook під назвою “Circle Hack”, що дозволяє користувачам впорядковувати своїх друзів у списки майже ідентично інструменту “Кола” в Плюсі - одній з наших улюблених функцій.

Оскільки Circle Hack працює точно так само, як Circles - навіть якщо це графічний інтерфейс не такий гарний - кожен, хто вже є в Google+, повинен точно знати, як це працює.

Оскільки Плюс досі технічно закритий для широкої громадськості (хоча є кілька способів обійти стіну), ми швидко розповімо, як це працює: Перейдіть на веб-сайт Circle Hack, де вам представлять біла, бездоганна цільова сторінка. Клацніть на синю кнопку «Увійти», де вам доведеться увійти до Facebook (якщо ви ще цього не зробили). Потім вас попросять дозволити програмі доступ до вашої інформації на Facebook.

Звідти ви потрапите на просту сторінку, на якій кожен із ваших друзів відображатиметься як вікно на екрані. У нижній частині екрана знаходиться сіре вікно із написом "Перетягніть сюди, щоб створити новий список". Виберіть категорію, в якій ви хотіли б розмістити групу контактів, наприклад, «Родина» чи «Друзі в коледжі» - що завгодно. Як і кола Google +, вам не потрібно перетягувати кожного друга в поле окремо. Просто натисніть кожного друга, якого ви хочете додати до групи. Їх контактна коробка посиніє. Вибравши всіх, кого ви хочете включити (хоча ви можете додати людей пізніше, якщо когось пропустите), просто натисніть і утримуйте на останньому з вибраних, і перетягніть всю групу у поле.

Звідси Circle Hack запропонує вам створити ім'я групи, яке ви зможете ввести у спадному меню, яке автоматично з’явиться. Введіть ім’я, натисніть «прийняти», і все готово. Просто повторіть цей процес для кожної групи, яку ви хочете створити.

Це все функціонал, який існує, однак, все, що ви хотіли б зробити, наприклад, змінити налаштування конфіденційності, відредагувати групу чи щось інше, ви повинні робити в самому Facebook. Але це спрощує процес складання списків друзів, для чого потрібно натиснути піктограму «Друзі» у Facebook, вибрати «Керувати списком друзів», а потім на наступній сторінці натиснути «Створити список».

Насправді користуватися списками друзів після їх створення - це зовсім інший головний біль і вимагає налаштування налаштувань конфіденційності для кожної окремої публікації, тож ця функція не зовсім практична. Проте це показує те, що Facebook - або принаймні деякі його інженери - серйозно сприймають Google+. І вони повинні.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found