SketchShe Video тріщить у Instagram Fakers

У вас є той друг, який постійно публікує фейкове життя в соціальних мережах? Вони публікують картинки із зображеннями, або здається, що вони роблять одне, а насправді відбувається щось зовсім інше? Навіть якщо ви цього не знаєте по факту, швидше за все, ви стежите за хоча б однією людиною в Instagram, яка це робила - або, можливо, навіть робить це регулярно.

SketchShe опублікувала веселий відео-ескіз, який забавляє всіх #InstaFakers там, показуючи, що вони насправді роблять проти того, що вони кажуть, що роблять. Веселий, дещо надто топовий ескіз проходить через безліч безглуздих ситуацій, але нашим улюбленим повинен бути підбір собаки незнайомця, щоб завоювати кількох любителів домашніх тварин. Класичний!

sktechshe-instafake SketchShe / YouTube SketchShe / YouTube

Ще одним улюбленим був здоровий їдець - який, скажемо чесно, звучить як хтось із усіх, кого ми всі знаємо - хвалиться своїм здоровим салатом, що містить лише салат, достатньо довгим, щоб зробити кілька його пристойних фотографій, перш ніж відсунути його в найдальший кут столу в користь смачного гамбургера для гурманів та картоплі фрі, яку було зручно сховати просто поза кадром.

Усі винні в тому, що тут і там трохи прикрашають соціальні мережі, нехай це буде у формі вихваляння ідеально облаштованим подвір’ям, яке насправді було справою озеленювачів, або розмови про те, щоб відмовитись від обіду, сидячи перед вами, коли 90 відсотків цього прийшов із коробки, і вам знадобилося 20 хвилин, щоб зробити.

Деякі люди просто дотягують до крайності, і ця сценка від SketchShe чудово справляє над ними веселу забаву, що насправді змушує задуматися про те, скільки фальшивих постів ви можете бачити щодня.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found