Що говорить про нього гардероб Марка Цукерберга?

резолюція Цукерберга 2017 р. позначка 5 1500x1000Ви коли-небудь замислювалися, що ховається в шафі Марка Цукерберга? На що витрачає свої гроші технічний мільярдер, стилістично? Врешті-решт, це людина, яка може мати майже все, що завгодно, тож чи не буде він виплескувати найкращі вбрання, які можна купити?

На жаль, якщо ви бажаєте дізнатись, чи стиль засновника Facebook не виходить за рамки його знакового балахона, футболки, підготуйтеся до розчарування.

Як виявляється, гардероб Цукерберга (або принаймні його частина, якою він готовий поділитися з громадськістю), містить саме те, що ми очікували від соціальних медіа: кілька версій тієї самої сірої футболки та відповідного балахона .

На зображенні, опублікованому у Facebook (де ще?), Цукерберг поділився своїм задоволенням поверненням на роботу після відпустки по батьківству, продемонструвавши в шафі погляди на вищезгадані предмети. Незважаючи на те, що саме зображення розкриває мало нової інформації про керівника Facebook, неоднакові частини сардонічного поста розкривають трохи більше про неповажний погляд Цукерберга на його незмінний стиль. Над фотографією Цук розміщує свій настрій як "невизначений", запитуючи "що мені одягнути?" - не складне питання, враховуючи варіанти.

Перший день назад після батьківської відпустки. Що я повинен одягнути?

Опублікував Марк Цукерберг у понеділок, 25 січня 2016 року

Cynics можуть проголосити, що це все про бренд, який Зукерберг намагався спроектувати з тих пір, як з'явився головним мозком найбільшої у світі соціальної мережі. Його майже ніколи не бачили без сірої футболки чи балахона під час публічних виступів. З тих пір його форма була прийнята на вибір як техніка-руйнівник. Крім того, комбіноване закріпилося в колективній пам’яті кожного, коли Джессі Айзенберг носив подібну варіацію у фільмі про походження Девіда Фінчера у Facebook Соціальна мережа.

Цукерберг не перший технологічний новатор, якого проголошують за своїм робочим підходом до моди. Візьмемо, наприклад, колишнього генерального директора Apple Стіва Джобса. Джобс став одностайним за свої чорні водолазки та татові джинси, тенденція, яку пізніше назвали «нормкор», коли її прийняли хіпстери по всьому світу.

До сьогоднішнього дня ви не знайдете жодного лідера технічної галузі, який би відзначався як ікони стилю. Такі, як Білл Гейтс та Ілон Маск, як правило, не потрапляють у списки найкраще одягнених. Це не означає, що вони погано одягнені, але вони, швидше за все, будуть стверджувати, що вони занадто зайняті спробами змінити світ, щоб піклуватися про те, що в моді.

Натомість Twitter має свій власний погляд на практичний стиль Цукерберга. Шум твітів щодо його популярної публікації побачив, як керівник Facebook знущався з його почуття моди (або його відсутність), включаючи цей веселий пост, який порівнює його із знаковим героєм мультфільму 90-х, Дугом Фанні.

Марк Цукерберг - Дуг Фанні pic.twitter.com/Qu5pAMzJ2q

- Каро (@socarolinesays) 25 січня 2016 р

Жарти в сторону, уніформа Цукерберга вже оголошується як одяг технічного магната, який хотів би зробити, любителі моди. Як результат, продажі сірих толстовок та футболок, ймовірно, підуть через дах у Сан-Франциско. Знайомтесь, Марк Цукерберг, ікона моди.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found