Facebook розпочинає злиття повідомлень в Instagram, Messenger

Facebook, очевидно, почав зливати чат-сервіси Instagram та Messenger на мобільних пристроях, дотримуючись плану, який був розкритий на початку 2019 року.

Для деяких людей з’явилося сповіщення у версіях Instagram для iOS та Android, пропонуючи „новий спосіб надсилання повідомлень”, одночасно відображаючи піктограму програми обміну фотографіями поряд із Messenger. У сповіщенні, яке пропонує користувачам можливість вибору оновлення програми, також перелічені такі функції, як новий барвистий дизайн, реакції смайликів, проведіть пальцем, щоб відповісти, і можливість спілкуватися в чаті з друзями у Facebook.

Після натискання кнопки оновлення піктограма обміну повідомленнями в Instagram буде замінена логотипом Messenger. Поки що не всі користувачі Instagram можуть надсилати повідомлення користувачам Facebook, але цю функцію підтвердив речник.

«Невелика кількість людей змогла оновитись до нового тестового досвіду для обміну повідомленнями в Instagram. Ми сподіваємось, що досвід їм сподобається, і ми з нетерпінням чекаємо тестування його в інших країнах, щоб ми могли продовжувати вчитися на цьому ”, - заявив представник Facebook у розмові з Digital Trends

Поєднання Messenger, WhatsApp, Instagram

У січні 2019 року The New York Times повідомила, що генеральний директор Facebook Марк Цукерберг прагнув об'єднати служби обміну повідомленнями Messenger, WhatsApp та Instagram, що дозволить користувачам спілкуватися в чаті між собою на трьох платформах.

Як повідомляється, Цукерберг також наказав усім трьом програмам прийняти наскрізне шифрування, а злиття має розпочатися в 2020 році. Повідомлення Instagram може означати, що план запущений, але ще належить з'ясувати, чи всі три програми буде інтегровано в одну службу обміну повідомленнями до кінця року.

Оновлено 17 квітня 2020 р.: Додана заява від Facebook

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found