До побачення, розчаровані відео у Facebook? Facebook 4K під час тестування

Відео у Facebook 4K Vasilis Ververidis / 123RF Оскільки відео продовжує зростати у Facebook, платформа може запустити давно назрілу функцію: 4K. За даними TechCrunch, Facebook зараз випробовує 4K-відео, пропонуючи функцію відбору користувачів та Сторінок під час тестування.

Якщо Facebook 4K запуститься поза тестуванням у більш широкому розгортанні, ця функція збільшить обмеження 1080p Facebook на завантаження до 2160p у стандартному форматі UHD-1 Ultra-High Definition, пропонуючи більш якісні відеопотоки.

YouTube пропонує 4K з 2014 року (і 4K 60 кадрів в секунду з 2015 року), але почав тестувати цю функцію за три роки до цього. Хоча і не дивно, що на платформі, орієнтованій на відео, спочатку була вища роздільна здатність, прагнення Facebook до більш оригінального відеоконтенту робить вищу роздільну здатність трохи запізнілою. Зараз у Facebook є вкладка Watch, призначена для заохочення креативів запускати власні відеошоу поряд із пропозиціями перших оригінальних шоу Facebook, включаючи шоу з National Geographic та Майком Роу.

Хоча поліпшена якість має сенс, якщо Facebook хоче конкурувати як відеоплатформа, навіть досвід спільного використання невимушеного відео зі смартфона з друзями може отримати користь від оновлення зараз, коли 4K не є рідкістю. Формат 4K стає набагато популярнішим, навіть смартфони можуть похвалитися можливістю записувати відео у цій вищій роздільній здатності. Перший смартфон, який знімав у форматі 4K, був запущений в 2013 році, тоді як iPhone 6 допоміг популяризувати цю функцію на більш широкій основі.

Щоб відео з більш високою роздільною здатністю не сповільнювало роботу пристроїв із повільнішими з’єднаннями з Інтернетом, натискання значка шестірні на відео дозволяє користувачам вибрати якість для перегляду відео. Поточні налаштування відео дозволяють користувачам вибрати, чи слід дивитись відео у HD чи ні за замовчуванням, користувачі, ймовірно, зможуть увімкнути перегляд 4K за замовчуванням, якщо функція запуститься.

Хоча трансляція в прямому ефірі в 4K важче зробити, Facebook вже має цю функцію для прямого ефіру з 360-камерною камерою, хоча 4K, обгорнутий навколо 360 градусів, не те саме, що і стандартна роздільна здатність 4K.

Наразі Facebook дозволяє роздільну здатність відео до 1080p та розміри файлів до 10 Гб, відповідно до найкращих практик компанії щодо відео.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found