Ось внутрішній погляд на те, як новий логотип Instagram був створений вручну

новий логотип instagram

Схоже, ти не єдиний, Facebook. В рамках свого останнього оновлення Instagram вирішив включити зміну шрифту для свого головного логотипу, а також кілька інших нових функцій.

Редизайн був створений Маккі Суботою, стратегом та дизайнером бренду з Денвера, штат Колорадо. У своєму дописі, в якому детально викладається проект із дизайнерської спільноти Dribble, він пояснив, як важливо підтримувати все, що сподобалось користувачам у програмі обміну фотографіями, одночасно впорядковуючи загальний вигляд для більш чистого та вишуканого зовнішнього вигляду.

Для невченого ока зміни не такі очевидні - логотип, як правило, все ще є у сценарії, до якого ми всі звикли. Другий, складніший вигляд може виявити більше: велике «Я» тепер більше схоже на «Я» і менше як «J», а маленькі «s» відмовляються від прямолінійності для більш стилізованої версії сценарію, яка точно відповідає зовнішньому вигляду краще. Зв'язок між буквами - за винятком провідного "Я", яке все ще зберігає свою відмінність від решти для додаткового "оомфу" - виглядає більш плавним і легшим для очей. У порівнянні зі старою версією, нова виглядає менш вишуканою, але більш елегантною.

Оригінальний логотип Instagram використовував Billabong як офіційний шрифт; з цією зміною компанія відмовляється від використання комерційного набору та приймає на замовлення дизайн. Він також визнає справді дивовижне майстерність - те, що відповідає творчим ідеалам Instagram:

 Instagram-логотип-деталі

Поговорімо про увагу до деталей:

Instagram-logo-details-2

Ретельно створений шрифт Mackey Saturday демонструє прекрасну симетрію, яку може придумати лише відданий дизайнер. Якщо ви коли-небудь думали, що поєднання логотипу чи бренду у Photoshop виходить так просто, цього повинно бути достатньо, щоб переконати вас, що привіт, будучи дизайнером логотипів, це власне призначення роботи з поважної причини.

Останнє оновлення також включає нову функцію позначення та "фотографії вас" (що, напевно, нам не подобається). Тим не менше, приємно бачити мальовану роботу, яка йде на створення того, що ми цілком пов’язуємо з цифровою сферою; приємна суміш ремісничого ремесла, що вписується у віртуальний світ. Очевидно, це було не просто те, що ви могли б ляпати фільтр.

Зображення через суботу Маккі

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found