Повний потік попереду для Twitter за допомогою Pac-12 Live Sports Deal

ziel solutions носимий рукав для качки pac 12 бейсбол через Pac-12.com Twitter, очевидно, визначив пріоритетом свою стратегію прямої трансляції. Раніше, оголосивши про історичну угоду про трансляцію з НФЛ, тепер він додає ще одного спортивно-орієнтованого партнера до свого реєстру прямих відео.

Сьогодні мережа Pac-12 Networks оголосила, що Twitter буде транслювати в прямому ефірі свої університетські спортивні події протягом сезону 2016-17, на загальну кількість 150 ігор. Серед спортивних трансляцій, які, як очікується, потраплять у соціальну мережу, є бейсбол, футбол, волейбол, гімнастика, хокей на шайбі, легка атлетика, боротьба, лакрос та водне поло.

"Twitter - це найшвидший спосіб дізнатись, що відбувається в живих видах спорту", - сказав Ентоні Ното, головний фінансовий директор Twitter. "Наше партнерство з Pac-12 Networks дасть любителям спорту прекрасний спосіб переглядати спортивні події в прямому ефірі, а також живу розмову в Twitter, до якої вони вже звикли".

Незважаючи на те, що в рамках угоди отримав статус головного потокового передавання, Twitter не має ексклюзивних прав на прямі трансляції, які також будуть доступні на веб-сайті Pac-12 та на офіційних веб-сайтах університетів.

Партнерство відповідає зосередженню Twitter на прямій трансляції спортивних трансляцій, яку, як повідомляється, він прагне розширити, укладаючи угоди з НБА, MLS та кабельною мережею Turner.

Раніше цього місяця Twitter протестував свій перший спортивний прямий ефір із кадрами з чемпіонату Уімблдону з тенісу. Пробний запуск дав глядачам інформацію про формат прямих трансляцій на платформі, яка до цих пір служила другим екраном під час спортивних подій.

У міру поширення трансляцій у режимі реального часу в Twitter, безперечно, усі очі будуть спрямовані на вплив, який вони мають на кількість користувачів. Генеральний директор компанії Джек Дорсі впевнений, що досвід роботи в Твіттері - це її найбільша сила, але переконання традиційних глядачів кабельних каналів (і різачів шнурів) розглядати цю послугу як основний екран може виявитися важким продажем.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found