Як стати відомим у Twitter (Сім кроків із зображеннями)

стати твіттером відомого заголовка зображення -

Twitter захопив світ з моменту свого першого запуску влітку 2006 року. Те, що колись було простою соціальною мережею для обміну короткими фрагментами тексту з іншими, переплелося у всі аспекти нашого життя. Хештегів практично неможливо уникнути в наші дні, незалежно від переглядуСправжні домогосподаркиабо60 хвилин,і навіть у папи є дев'ять різних акаунтів Twitter, що працюють одночасно. На жаль, ми живемо в той час, коли люди можуть стати відомими, роблячи, по суті, не менше, ніж писати твіти, які інші вважають цікавими, комічними, надихаючими чи безліччю інших прикметників, якими ми могли б загриміти. Однак ми ніколи не казали, що накопичення послідовників та створення мережевих можливостей є простим завданням. Навпаки, для цього потрібно створити захоплюючий профіль, стежити за іншими та спілкуватися з послідовниками, а також постійно викидати твіти, які насправді стоять. Повірте нам, ви не збираєтеся завоювати багато послідовників, які пишуть нецензурну лексику та расові наклепи - принаймні, ми сподіваємось, що ні.

Це сміливий новий світ, і ви зможете навчитися використовувати його на свою користь за допомогою цих простих кроків. Поки ви це робите, використовуйте світ соціальних медіа, використовуючи наші поради щодо того, як стати відомими в Instagram та Pinterest, або наш підсумок про те, як використовувати різні аспекти Twitter.

Порада No1: Створіть інтригуючий профіль

Обліковий запис Джона Хілла у Twitter

Вибір цікавої картини та біографії має вирішальне значення для залучення більшої кількості послідовників. Під усіма хештегами та його блакитно-блакитним зовнішнім виглядом Twitter є мілким місцем, в якому ви насправді маєте лише одну можливість привернути увагу людей. Тим не менш, виберіть для аватара власне власне зображення, бажано відповідне і виглядає гідним при невеликих розмірах (400 х 400 пікселів). Люди хочуть спілкуватися з вами, а не фотографією вашої кішки. Що стосується вашої біографії, зробіть її короткою, інформативною та трохи смішною. Гумор часто використовується як рятувальний круг під час навігації по бурхливих водах Twitter, тому розсмішити людей, коли вони вперше поглянуть на ваш профіль, - це завжди плюс. З найновішим оновленням Twitter сайт робить більший акцент на вашій обкладинці, тим самим надаючи ще одну можливість зробити заяву. Нещодавно пристосоване зображення обкладинки більше і більше схоже на зображення заголовка, що прикрашає ваш профіль Facebook, тому вам не обов’язково вибирати щось, що впізнається, коли воно маленьке. Тим не менше, ви захочете вибрати зображення, яке говорить про вас, використовуючи надані 1500 х 500 пікселів.

Порада No2: зосередьтеся на чомусь, про що слід писати в твіттері

Облік фактів Чак Норріса

На жаль, людей, напевно, не хвилює те, що ви обідали, чи вам потрібні нові штани для майбутньої робочої функції. Якщо у вас є хобі чи захоплення, які вас справді цікавлять, спробуйте зосередити свій обліковий запис у Twitter на цьому. Спробуйте зробити його унікальним до певної міри, але уникайте розгортання вашого профілю до неймовірно маленької нішевої спільноти, де мало хто з послідовників, швидше за все, ступатиме. Після того, як ви зупинились на певному інтересі, підпишіться на інших, хто поділяється подібним вмістом, щоб ви також могли зв’язуватися та спілкуватися з відповідними послідовниками. Знову ж таки, гумор може бути вашим найкращим другом, незважаючи на працьовитість Twitter, коли справа стосується новин та серйозних дискусій. Більшість людей в Інтернеті просто переглядають Twitter для розваги та для того, щоб витратити час, тому популярні твіти зазвичай містять щось смішне - або що-небудь, що каже Джастін Бейбер. Нічого не змушуйте, і що більш важливо, не обирайте останню категорію.

Порада No3: завоюйте більше підписників

Обліковий запис Кеті Перрі у Twitter

Якщо ви запитаєте нас, кількість послідовників у вас безпосередньо відповідає вашій передбачуваній славі. Зрештою, ви ніколи не будете відомими без людей, які читають ваші твіти, відповідають на них та інших, хто ретвітує ваші роздуми в Інтернеті. Однак немає жодного встановленого способу залучити фоловерів у Twitter. Якщо ви не читали нашу статтю про те, як залучити підписників у Twitter, дозвольте мені підсумувати найбільш очевидний метод: Hashtag. Коли люди шукають певний хештег, вони побачать ваш твіт і можуть вирішити піти за вами на основі того, що ви сказали. Принаймні, вони побачать ваше ім’я. Це не відкрите запрошення розміщувати хештеги перед кожним словом у вашому твіті, але це не погана ідея час від часу хеш-теги популярних слів або фраз, таких як "# любов" і "#throwbackthursday". Просто намагайтеся не переборщувати.

Порада No4: Слідуйте за іншими

Обліковий запис Джима Керрі у Twitter

Чим більше людей ви слідкуєте, тим більше людей бачать ваше ім’я. Якщо ви стежите за занадто багатьма людьми, ви можете виглядати як спамер, тому найкраще намагатися тримати цифри досить близько один до одного, щоб не відлякувати інших. Підпишіться на людей, які вирішили піти за вами, тобто, припустивши, що ви читали їхні біографії та впевнені, що це не спамери, шалені користувачі тощо. Слідування за іншими користувачами дасть їм більший стимул наслідувати вас у відповідь. Витримка - це більше половини справи.

Порада No5: утримуйте послідовників

Обліковий запис Travelocity Gnome у Twitter

Отримавши велику кількість послідовників, ви повинні намагатися утримувати їх будь-якою кількістю способів. Спробуйте запустити конкурси або #FF (слідкуйте за п’ятницею), де ви можете вигукувати кількох своїх відданих послідовників. Також корисно, коли це можливо, твітувати безпосередньо підписникам і задавати їм запитання. Задавання запитань і відповідь на них - це простий спосіб активізувати взаємодію послідовників, оскільки це часто починає дискусію. Змінюйте типи твітів, які ви викидаєте, створюючи висловлювання, які люди хочуть ретвітнути чи улюблені, і запитання, на які люди можуть відповідати в процесі. Потім ви познайомитеся з окремими послідовниками і з часом почнете розвивати з ними стосунки. Люди почуваються дещо зобов’язаними продовжувати стежити за вами, як тільки ви встановите з ними стосунки. Провина - річ потужна.

Порада No6: Продовжуйте твітувати

кожного слова в Twitter

Швидше за все, людям подобається те, що ти робиш, якщо ти набрав наступного. Продовжуйте твітувати, як зазвичай, заспокоюючи маси якомога частіше, не відверто дратуючи при цьому. Існує тонка грань між твітуванням, настільки, щоб бути актуальним, і просто неприємним. Спробуйте твітувати кілька разів на день, особливо вранці та ввечері, коли веб-сайт отримує найбільший трафік. Будьте в курсі того, що ви твітуєте, і продовжуйте зберігати фокус, який ви могли встановити, а може не встановити раніше. Цього, швидше за все, буде достатньо, щоб залишитися у свідомості тих, хто так люб’язно вирішив зробити для вас невелику частину свого життя.

Порада No7: Будьте чесними

Кожен твіт Кожен акаунт Twitter

Так, це кліше, але люди зазвичай говорять, чи ти нещирий - тож не ганьби їх. Надайте своїм фоловерам більше заслуг. Також не буде весело, якщо ви просто пишете те, що, на вашу думку, хочуть прочитати інші люди. Спробуйте писати доступно, публікуючи оригінальні твіти, з якими можуть спілкуватися люди, не повторюючи нікого іншого.

[Заголовок зображення надано lculig / Shutterstock]

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found