Чи відповідає цей додаток за проблему хештегов Instagram?

хештег перевантажити заголовок

Хештеги - це значна частина Інтернет-культури, яка глибоко закладена в колективній психіці Мережі. Однак не всі точно знають, як використовувати функцію назавжди, і одним із розмножувачів жахливої ​​поведінки хештегів є Instagram.

Ми запропонували посібник із того, як стати відомим в Instagram, і одна з порад - правильне (а може навіть суворе) використання хештегов. Існує незліченна кількість сервісів, які запропонують вам уявлення про найпопулярніші теги для використання, щоб ваша фотографія отримала найбільше ♥ кліків, але насправді є програма, яка робить це на крок далі, повідомляючи вамточно які теги використовувати для досягнення популярності. Він називається Instatag, і він може бути відповідальним за те, наскільки ситуація хештегов Instagram вийшла з-під контролю.

«Ми хотіли розробити спосіб, за допомогою якого користувачі Instagram могли б надалі ділитися своїми фотографіями та досвідом за допомогою точних та відповідних хештегов. Нашою метою було зробити хештеги такими ж швидкими і простими, як фотографування », - говорить Роб Уорд з Annex Products, австралійська компанія, що стоїть за розробкою Instatag.

Ось і ми отримуємо: набирати вручну кожен хештег - це біль. Але, можливо, це повинно бути так, щоб уникнути того, щоб ви не знали, роблячи це:

хештеги instagram

Що таке Instatag і чим він займається

В ідеальному світі Instagram хештеги використовуються для ізоляції фотографій за темою, щоб ентузіасти-однодумці могли насолоджуватися тематичним вмістом за один раз. Думайте про це як про списки друзів Facebook - ви хочете, щоб ви змогли заглушити непотрібний шум і зосередитись на публікаціях, якими діляться лише ваші улюблені контакти, або вдосконалювати оновлення, що стосуються тем, які вас найбільше захоплюють.

Instatag позбавляє від необхідності негайно знати, які теги додавати до ваших фотографій - він формує заздалегідь визначені списки найпопулярніших хеш-тегів, що циркулюють у програмі обміну медіа (саме так ми сьогодні називаємо Instagram). Це означає, що насправді дуже легко хештегом ваше зображення забути - і для когось із вас це може бути слизьким схилом. Творець хештегу Кріс Мессіна навіть задався питанням, чи не відповідає Instatag за шалену кількість хештегов Instagram, що триває:

Чи може бути, що всі ці хештеги на @Instagram походять від Instatag - програми, яка генерує хештеги ?? //t.co/LfTMan05qs

- Кріс Мессіна ™ (@chrismessina) 24 червня 2013 р

Для того, щоб почати додавати шквал тегів, потрібно вибрати категорію, за якою ви хочете класифікувати свою фотографію. Доступні категорії включають людей, природу, декорації, їжу / напої, моду / дизайн, фотографію, технології, тварин, кольори, транспорт та конкурс. Як правило, однієї категорії повинно бути достатньо, але в дусі “чим більше, тим веселіше” Instatag, схоже, надихає, ви можете вибрати стільки категорій, скільки вважаєте за потрібне.

Instatag (1)

Торкніться хештегу, щоб включити його до свого списку. Тільки пам’ятайте, що в Instagram обмежено 30 тегів, тому не варто занадто захоплюватися. У Instatag є дружній лічильник, який нагадуватиме вам, скільки тегів у вас на сьогодні.

Instatag (2)

Категорія "Місцезнаходження" надасть вам теги, що надаються за допомогою крауд-джерел на основі вашого точного геолокації. Вам потрібно буде натиснути на затвердити та авторизувати програму в Instagram, щоб використовувати цю функцію.

Instatag (3)

Мої теги дозволяють додавати власні індивідуальні теги та зберігати їх на потім.

Instatag (4)

Проводячи пальцем угорі списку, ви зможете легко видалити всі вибрані вами теги.

Instatag (7)

Забагато тегів? Просто натисніть на свій список, щоб видалити один або всі активні теги. Ви також можете зберегти список для подальшого використання.

Instatag (6)

Ви також можете отримати доступ до інших заздалегідь визначених списків, щоб зробити процес вибору набагато швидшим.

Instatag (8)

Якщо ви хочете будь-коли побачити, які фотографії відфільтровано у вибраних вами тегах, просто натисніть символ # біля елемента на вибраній сторінці, щоб витягнути його стрічку в Instatag. Вам навіть можуть сподобатися фотографії у стрічці, не будучи в Instagram.

Instatag (9)

Коли ви будете готові використовувати список хеш-тегів, натисніть кнопку Копіювати теги вгорі, щоб скопіювати виділений тег. Це автоматично відкриє Instagram. Однак теги не буде автоматично вставляти в область підписів вашої фотографії, тому вам доведеться довго натискати на текстове поле та натискати кнопку Вставити, щоб вручну перенести свій список хеш-тегів.

Instatag (10)

Майже відразу після того, як я поділився своєю фотографією за допомогою Instatag, я отримую величезний сплеск оцінок "подобається", що доводить, що привіт, хештеги можуть творити чудеса для того, щоб випустити вашу фотографію! Я також думаю, що важливо зазначити, що жоден із цих перших Лайкерів не є людьми, яких я насправді знаю в реальному житті, тож добре, можливо це могли бути інструментом для знайомства з новими знайомими ... однак ніхто з них насправді не пішов за мною. Тож давайте знову зануримося в Instatag і подивимось, що ще потрібно зробити.

Instatag також має список популярних тегів в Instagram, що може бути привілеєм для багатьох людей, оскільки Instagram сам не пропонує такого роду інформацію. Існує також окремий список 100 найкращих, який пропонує трохи більше, ніж просто тенденції.

Я спробував додати свій новий набір тегів як коментар до моєї оригінальної фотографії, але, мабуть, обмеження в 30 тегів включає теги в розділі коментарів.

Instatag (11)

Тож я опублікував новий, цього разу лише за допомогою тегів зі списку 100 найкращих. Знову ж таки, миттєво я отримую «подобається». І я їх постійно отримував. Один Лайкер навіть пішов уперед і сподобався деяким з моїх старих фотографій, що доводить, що ці люди єсправжній а не автоматизовані спам-боти (хоча деякіможе бути).

Instatag (12)

І новий послідовник для завантаження.

Instatag (13)

Корінь проблеми хештегу: ти

Отже, тепер ми знаємо, що Instatag працює. Але звідки взявся цей неконтрольований примус набирати знак фунта перед будь-яким словом, яке можна уявити? Twitter може частково нести відповідальність за перенасичення хештегом, але навіть тоді люди на веб-сайті мікроблогерів, як правило, використовують хештеги іронічно, що є трохи простішим. Twitter також є протекст - Instagram - це про зображення. А це означає, що щось подібне викликає обурення:

перевантаження хештегу

Сповідь: насправді я пізно пішов з Instagram. І спочатку я попередньо і неосвічено намагався використовувати хештеги. Але потім я почав намагатися імітувати те, що бачив, як інші роблять ... і, не знаючи нічого кращого, я сам став монстром хештегов. Погляньте на хештеги, якими я винен, люб'язно надав Statigr.am:

хештеги джему

Мені соромно, що я колись просив людей #followme (перепрошую, це більше ніколи не повториться). Завдяки здоровому глузду (і моєму власному зростаючому роздратуванню) я зміг відмежуватися від тих, хто дуже радий перевантажити свій маленький простір підписів в Instagram хештегом.

Це сумний факт, але це правда - у Instagram є неконтрольована проблема хештегов через вас і ваше бажання сподобатися (всі ми це відчуваємо, справедливості). З мого власного досвіду, це була моя потреба йти в ногу з Джонсесом і виглядати так, ніби я знаю, що роблю - саме це спонукало мене почати використовувати хештеги. І Instatag безумовно пожвавила ту прагнення до вдячності в Instagram, хоча б на мить - я все ще постійно отримую вподобання і лише перекреслила дві фотографії. Я розумію, чому деяким людям важко відмовлятись від своєї поганої звички хештегу.

Не допомагає існування таких сайтів, як Statigr.am та таких програм, як Instatag - вони не є частиною рішення, це точно. Звичайно, на якомусь рівні вони навчають користувачів, які теги генерують найбільше галасу, але ефект від надмірного використання хештегов (звичка, яку заохочують ці служби) є надзвичайною незручністю: по-перше, ви отримуєте шквал лайків для своїх фотографій (правда, приємний ego boost) і, можливо, навіть кілька нових послідовників. Потім з’являються спам-коментарі, які просять вас відвідати якийсь веб-сайт або просити про подальшу відповідь, що ви, мабуть, зробили б спочатку, бо ви така доброзичлива людина. Через деякий час ви помітите, що насправді єпрограючи послідовники, тому що ті люди, які стежили за вами раніше, лише робили це, ви відповіли б вам взаємністю, і тепер, коли у вас є, це "до зустрічі, лох" для вас.

Але це тому, що Instatag та подібні додатки виводять із Instagram більше «людського». Коли ви автоматизуєтесь, вам загрожує перемога спам-ботів!

Поки що все це лягає на нас. Загляньте всередину себе і виберіть один, можливо, два хештеги. Добре три, але дотримуйтесь цього нижнього ліміту. Будь ласка.

Останні повідомлення