Twitter веде прямі трансляції новин Чеддера від NYSE

твіттер чеддер в прямому ефіріTwitter уклав чергову угоду про пряму трансляцію, на цей раз із компанією Cheddar з новинами та розвагами.

В результаті угоди Чеддар буде щоденно висвітлювати новини про технології, засоби масової інформації та бізнес із торгового залу Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE).

Головний фінансовий директор Twitter Ентоні Ното оголосив про партнерство в прямому ефірі в новинному сегменті Чеддара після виступу NYSE. "Twitter - це найшвидший спосіб дізнатись, що відбувається у світі, і взяти участь у живій розмові про це", - сказав Ното. "Партнерство з Чеддаром дасть людям у Twitter ще один спосіб дивитися та обговорювати найкращі історії дня, коли вони розгортаються в прямому ефірі на одній платформі".

Twitter, який уже може похвалитися прямими трансляціями, люб'язно наданими Bloomberg, чітко визначив фінансові новини як основну точку обговорення на своїй платформі. Однак нова угода повинна допомогти Twitter орієнтуватися на молодшу аудиторію, ніж та, що пов’язана з подібними Bloomberg та CNBC.

Захоплений співпрацею з Twitter у прямому ефірі @anthonynoto pic.twitter.com/rVS8rtAEhX

- Чеддар (@cheddar) 12 вересня 2016 р

Чеддар називає себе мережею ділових новин для тисячоліть - це означає, що він є більш доступним для тих, хто не звик фінансувати, і, як правило, включає балачки про те, що в тренді. Останнє також має зробити його придатним для Twitter, який дедалі більше позиціонує себе як популярну платформу новин. Засновник Чеддара Джон Штайнберг раніше працював президентом і головним операційним директором BuzzFeed, видання, яке знає дещо про відео в реальному часі та про тисячоліття.

Вміст Cheddar в основному доступний в Інтернеті через його веб-сайт на преміум-основі. Щомісячна передплата на послугу на вимогу коштує $ 6,99 на місяць.

"Twitter працює в прямому ефірі", - сказав Штейнберг. «Ми раді і пишаємося тим, що зробили це ексклюзивною платформою вільного доступу для нашої нової години закриття дзвону. «Фінансовий Twitter» є гігантським, і ми раді, що буде першою цифровою мережею, що закриває дзвінок ».

Розпочавши користуватися Facebook Live після запуску в травні, розширення до Twitter здається природним продовженням бренду Чеддар. Лише минулого тижня служба показала, що забезпечила фінансування 10 мільйонів доларів від інвесторів Comcast Ventures та Ribbit Capital - Чеддар також зараховує Lightspeed Venture Partners до своїх прихильників.

"Ми використаємо цей капітал, щоб стати повноцінною прямолінійною лінійною кабельною мережею - за винятком не кабельної, а провідної соціальної та OTT-служби", - заявив тоді Штайнберг. Компанія стверджувала, що кошти будуть використані для збільшення обсягу програмування та створення нового простору студії в районі Лос-Анджелеса.

Останні повідомлення