Ілон Маск оголошує про перерву у Twitter, але чому це загадка

Ілон Маск здивував своїх 35 мільйонів підписників у Twitter у понеділок ввечері, коли оголосив, що робить перерву у платформі.

Повідомлення було коротким і солодким, і не пропонувало пояснень, чому він вирішив відступити від сайту мікроблогів або коли він може повернутися.

На якийсь час вимкніть Twitter

- Ілон Маск (@elonmusk) 2 червня 2020 р

Деякі моменти можуть вважати час цікавим. Зрештою, генеральний директор SpaceX та Tesla в минулому сварив суперечки з деякими своїми публікаціями в Twitter. Тож можливо, що він скористався порадою - або вирішив для себе - уникати місця в особливо неспокійний час, оскільки протести та соціальні заворушення тривають у багатьох штатах після смерті Джорджа Флойда в Міннеаполісі минулого тижня під вартою.

Але Маск не ухиляється від суперечок, тому інші фактори також можуть бути присутніми. Підприємець-мільярд може просто захотіти трохи відпочити після інтенсивного періоду активності в останні тижні, який включав суперечку з владою щодо відновлення роботи його заводу Tesla в Каліфорнії після замовлень на перебування вдома, пов'язаних з коронавірусом, а також критично важливий Місія SpaceX за участю першого запуску космонавта за допомогою космічного корабля Crew Dragon.

Він також нещодавно знову став батьком, і тому, можливо, він захоче проводити більше часу зі своїм новим сином, не думаючи про свою наступну публікацію в Twitter.

Передостаннім дописом Маска був ретвіт 10 годин тому до твіту NASA, пов’язаного з нещодавньою поїздкою екіпажу Дракона на Міжнародну космічну станцію.

Окрім публікації в понеділок, його останній особистий твіт з’явився 31 травня, щоб повідомити, що Дракон Екіпажу успішно стикується з космічною станцією.

Реакція на твіт із п’яти слів у Маск була неоднозначною, дехто побажав йому приємної перерви, а інші недвозначно сказали, наскільки вони раді його рішенню.

Ми сумуватимемо за тобою.

- JT Lewis (@thejtlewis) 2 червня 2020 р

Спробуйте назавжди.

- Frei Cuing (@SecretQMafia) 2 червня 2020 р

Піклуватися. Ви заслуговуєте на перерву

- Viv (@flcnhvy) 2 червня 2020 р

нікого не хвилює, чувак

- Toonimated (@Toonimated) 2 червня 2020 р

Останні повідомлення