GIF Майже в будь-якому місці за допомогою нової клавіатури та наклейки від Giphy

Попередня Наступна 1 з 2 giphy клавіатура наклейка творець запуск 02 куп копію - - ГІФІ giphy клавіатура наклейка творець запуск 01 ще копіювати ГІФІ

Giphy хоче спростити вимову цього за допомогою GIF із будь-якого додатка. У вівторок, 11 грудня, Giphy запустила оновлення додатка iOS, яке пропонує нову клавіатуру GIF і для користувачів iPhone X можливість створення наклейок.

Клавіатура додає GIF-файли до будь-якої програми iOS, яка підтримує мультимедіа, говорить Гіфі. Після оновлення програми натискання на глобус у куті клавіатури дозволяє користувачам змінити мову клавіатури на Giphy. При активованій клавіатурі GIF користувачі можуть додавати GIF-файли з більшої кількості програм, ніж ті, що підтримуються платформою GIF, якщо програма підтримує мультимедіа. Хоча раніше у Giphy була окрема програма для клавіатури GIF, оновлення дозволяє користувачам програми Giphy додавати GIF з клавіатури без другої програми.

//s3.amazonaws.com/digitaltrends-uploads-prod/wp-content/uploads/2018/12/04-keyboard-vid.mp4

Звичайно, клавіатура Giphy не може бути організована так, як традиційна клавіатура QWERTY. Клавіатура Giphy включає розділ пошуку, поряд із розділом для тенденцій GIF-файлів та призначеним місцем для збережених користувачем вибраних. Усередині клавіатури користувачі також мають можливість вибору з рулону камери, додавання тексту, наклейки шарів або додавання фільтрів.

Оновлення програми також пропонує інструмент для створення анімованих наклейок, не виходячи з програми або навіть не залишаючи нову клавіатуру GIF. Для iPhone X та новіших версій користувачі можуть натиснути на піктограму «додати GIF» та вибрати опцію наклейки. Потім додаток запише відео, яке перетвориться на анімовану наклейку з прозорим фоном.

//s3.amazonaws.com/digitaltrends-uploads-prod/wp-content/uploads/2018/12/06-sticker-maker-vid-1.mp4

Компанія заявляє, що останнє оновлення є результатом більшої команди розробників мобільних пристроїв Giphy після придбання TapSlash у січні 2018 року. Tap Slash був відомий клавіатурою Slash, і п'ять членів команди невеликої компанії тепер є частиною Giphy. "Як завжди, Giphy продовжує наповнювати конверти короткоформатного вмісту та того, як ми розмовляємо", - написала компанія у дописі. "Цей дедалі універсальніший флагманський додаток виходить за рамки просто утиліти, пошукової системи чи інструменту створення - швидше, це надійний швейцарський армійський ніж, що забезпечує візуальний зв'язок для покоління месенджерів".

Оновлення доступне з вівторка для програми iOS. Клавіатура доступна з iOS 11 та новіших версій, тоді як для створення інструменту потрібні iOS 12 та iPhone X або новіші пристрої.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found