Tinder Trials Нова функція "Tinder Picks" для преміум-користувачів

Трут

Tinder хоче закінчити свою суто фізичну репутацію та, можливо, додати трохи більше суті до знайомств в Інтернеті. З цією метою популярний додаток для знайомств випробовує нову функцію під назвою "Tinder Picks", яка має допомогти користувачам знаходити збіги, які є не тільки привабливими, але й більш сумісними, коли йдеться про освіту, тип роботи, хобі та інші важливі характеристики.

На даний момент, повідомляє TechCrunch, ця функція доступна лише людям, які платять за Tinder (тобто Tinder Gold), і приєднається до ряду інших функцій лише для учасників, таких як Passport (що дозволяє бачити людей у інші міста), перемотування назад (що дозволяє повернути останній рух), необмежена кількість сподобань та можливість побачити, хто вдарив вас прямо (тобто, сподобався вам).

Tinder Gold, мабуть, став справжнім хітом як для Tinder, так і для його користувачів. Через місяць після запуску в 2017 році передплатники, мабуть, побачили зростання своїх матчів більше ніж на 60 відсотків. А з додаванням Tinder Picks ми сподіваємось, що ця частка зросте ще більше.

Вам не доведеться надавати додаткову інформацію, щоб скористатися найновішою функцією. Зрештою, більшість користувачів вже надають свою освіту, тип роботи, свої хобі та інтереси. Tinder візьме ці дані і віднесе користувачів до певних категорій (це звучить як початок любові!).

“Гурман” може бути настільки кваліфікованим, оскільки він займається сферою послуг, ходив до чудової кулінарної школи або згадує, що він є гурманом у своєму біологічному бізнесі. Звичайно, я хотів би тут зазначити, що ці три дескриптори не обов’язково здаються сумісними, але хто я такий, щоб судити?

Tinder також розглядає попередні звички користувача для проведення пальців, щоб з’ясувати, кого він або вона можуть зацікавити найбільше. Щоб переглянути ваші щоденні Tinder Picks, вам потрібно торкнутися діаманта, знайденого у верхній частині екрану Discovery. Але щоб насправді перевірити їх або провести по них, потрібно оновити до Tinder Gold. Вибір оновлюється кожні 24 години, хоча учасники Gold можуть "купувати" більше в будь-який час (так). В іншому випадку вони будуть доступні для груп по 10, 20 або 30 осіб. Якось складається відчуття, ніби ми говоримо про продукти, а не про людей.

В даний час Пікс живе в Великобританії, Німеччині, Бразилії, Франції, Канаді, Туреччині, Мексиці, Швеції, Росії та Нідерландах. Як тільки програма отримає уявлення про те, як люди реагують на цю функцію, вона визначить, чи потрібно її представляти решті світу.

"За допомогою Picks ми пропонуємо користувачам новий спосіб виявити найцікавіших людей на Tinder", - зазначив у заяві головний директор з продуктів Брайан Норгард. "Picks забезпечує персоніфікований, преміальний досвід роботи в Tinder Gold, який робить центр уваги унікальними характеристиками, які виділяють наших користувачів".

Останні повідомлення