Ароматична система доставки ароматів, що спрацьовує за допомогою смартфона

чудовий новий мобільний пристрій, що допоможе надовго почути голод

Чи трапляється вам коли-небудь їсти простий салат, бажаючи, щоб це була тарілка зі свининою? Закінчуючи чашкою йогурту, який ви хотіли б бути шоколадним сонцем? Або ви хочете випробувати програмне забезпечення своїми очима, вухами, руками ... та носом? Ну, новий пристрій під назвою Scentee може зробити все це можливим.

Scentee - це круглий додатковий аксесуар для смартфона, який випромінює аромати та настроюване світлодіодне освітлення за запитом додаткового мобільного додатка. Сумісний із смартфонами iOS та Android, Scentee можна підключити через роз'єм для навушників вашого пристрою.

Що робить Scentee цікавою іграшкою, з якою можна повозитися, це той факт, що ви можете завантажувати його різними запасними картриджами - в той час як любителі запаху та ароматизатора повітря вже знають ароматичну якість лаванди, жасмину та троянди, які можуть бути вдома, серед інших дивовижних доповнень кава, каррі та кукурудзяний суп, адже ви знаєте, немає нічого настільки ситного, як аромат тайського курячого каррі. Додаток Hana Yakiniku від Scentee також має додаткові ароматизатори (технічно - ароматизатори), які цілком можуть бути рішенням вашої м’ясної пристрасті, наприклад, яловичих ребер та запеченої картоплі з маслом. Відео, яке демонструє додаток Якініку, навіть містить три тестові випадки, які можуть потрапити додому (останній був досить надуманий, але все ще досить веселий). Повірте нам, перегляньте відео повністю:

Але для Scentee є набагато більше соціального використання, яке також має інший мобільний додаток, який ініціює випуск ароматів на основі соціальної активності вашого телефону. Ви можете запрограмувати його на випромінювання аромату за допомогою певного кольору світлодіодного світла для сповіщень Facebook або вхідних повідомлень електронної пошти. Ви навіть можете налаштувати його на роботу з будильником телефону, щоб ви могли встати з ліжка вранці із запахом кави, що пробуджує ваш мозок.

Зараз єдиний спосіб придбати пристрій Scentee - через Amazon Japan, приблизно за 36 доларів - картриджі коштують понад 5 доларів за кожен, але в даний час він перерахований як “назад замовлений” і стане доступним 15 листопада. За даними Engadget, там планується зробити Scentee доступним для ринку США, а також захоплюючими новими ароматами, такими як фрукти та бекон. Тож досить швидко ви можете приєднати коментарі Facebook до солодкого, солодкого запаху бекону. Це або призведе до успіху, або руйнування суспільства, яким ми його знаємо.

Останні повідомлення