Повторно проживіть «Титанік», який тоне в режимі реального часу, через Twitter

титанічний

Якщо ви любитель історії або, можливо, просто відданий фанат Леоноарда Ді Капріо, то ви знаєте, учора відзначалося 101 рік із дня занурення Титаніка. Щоб відзначити 101 рік, що минув після страшної трагедії, The History Press підняв переказ катастрофи до творчих вершин, створивши обліковий запис у Twitter, який протягом останнього року твітував гіпотетичні шматочки від самого корабля.

#captain Рівно за місяць до початку подорожі Титаніка я не можу дочекатися, коли побачу її завершеною і на океані!

- TitanicVoyage (@TitanicRealTime) 10 березня 2012 р

Перший твіт @ TitanicRealTime був опублікований 10 березня минулого року, рівно за місяць (сто років тому) до запланованого відплиття RMS Titanic. Потім в обліковому записі Twitter з’явилися щохвилинні оновлення, розказані з точки зору капітана, інженерів, офіцерів та членів екіпажу, а також пасажирів першого, другого та третього класів.

Увага до фальшивого твіту про подорож "Титаніка" знову набирає обертів кілька днів тому - дати, коли корабель потрапив у айсберг у 1912 році - коли офіцер попередив: "3 гонги, що виходять з оглядової ділянки, і повідомлення по телефону - Айсберг прямо попереду. Важкий правий борт !! " З цього твіту далі все просто погіршувалось (як ми, очевидно, вже знали).

#crew Багато води зараз потрапляє в трюм 1, брезент роздувається над люком. Більше води надходить на дно тунелю пожежників.

- TitanicVoyage (@TitanicRealTime) 14 квітня 2013 р

#passenger Чому готують рятувальні човни? Цей корабель непотоплюваний, цього не може бути!

- TitanicVoyage (@TitanicRealTime) 14 квітня 2013 р

#ThomasAndrews Я не можу в це повірити. Корабель неможливо врятувати, у нього залишається не більше 1 - 1,5 годин, перш ніж вона потрапить під ...

- TitanicVoyage (@TitanicRealTime) 14 квітня 2013 р

Більшість з нас знають, в якому жаху переживають пасажири Титаніка, - але стрічка Twitter дає холодне відчуття катастрофи в "реальному часі", і це один з найбільш унікальних способів, як ми бачили, як створювали соціальні програми розмова.

"History Press" планує розпочати ще одну трансляцію в прямому ефірі іншої історичної трагедії, на цей раз зосереджуючись на вбивствах у Білій Чаплі 1888 року, розказаних з точки зору детективів, офіцерів та жителів району. Твіти почнуть з’являтись у серпні цього року, і вже зараз порожній канал у Twitter вже має понад 3000 підписників.

З того часу, як минулого року The History Press розгорнув цей проект у прямому ефірі, Titanic Voyage зібрав понад 73 000 підписників у Twitter, і можна було б з упевненістю припустити, що цей підрахунок зросте щоразу, коли відбудеться 15 квітня - офіційна дата, коли Титанік загинув, загинуло 1,502 пасажири 2224 на борту - прибуває.

Останні повідомлення