Raytheon's Riot відстежує користувачів соціальних мереж і прогнозує їх наступний крок

кібер-безпеки рука

Скільки можуть розповісти про вас ваші нещасні твіти та оновлення статусу Facebook? Досить того, що охоронна фірма Raytheon та її програма RIOT, також відома як Технологія швидкого накладання інформації, змусять користувачів соціальних мереж шкодувати про те, що коли-небудь публікували вміст у соціальній мережі.

The Guardian взяв у руки відео (яке ви можете переглянути нижче), в якому описується служба аналітики наступного покоління, розроблена Raytheon, яка призначена для сканування та розшифровки всіх важливих, хитромудрих деталей про все, що хтось публікував у Facebook, Foursquare та Twitter. RIOT створює унікальні профілі з загальнодоступних даних, включаючи деталі, такі як ваші друзі, а також те, де ви були і коли. Якщо вас не турбує відстеження вашого місцезнаходження, оскільки ви ніколи не використовували функцію GPS, щоб ділитися своїм місцезнаходженням на Foursquare або Facebook, не надто комфортно. Якщо ви коли-небудь ділилися фотографією, зробленою на смартфоні з підтримкою GPS, RIOT зможе витягти метадані exif із фотографій та з’ясувати, коли та де було зроблено фото.

Оскільки більшість вмісту, опублікованого в соціальних мережах, уже є загальнодоступним, можливість RIOT сканувати цю інформацію може здатися не такою великою справою. Де RIOT стає страшним - це те, як алгоритм може зрозуміти мережу взаємозв’язків та асоціацій, щоб передбачити подальші дії користувача. Отже, якщо ви людина звична або звична, RIOT точно знатиме, що ви задумали, ще до того, як це зробити. Можливо, ти звичний п'єш Starbucks щоранку близько 7:30 ранку - RIOT знає, що ти будеш там. Крім того, RIOT може створити та проаналізувати ваш профіль і визначити, чи є ви загрозою безпеці.

На думку Райтеона та його майбутнього клієнта, попередні звіти вказували на те, що "Талібан" використовував соціальні мережі для обману важливих посадових осіб та навіть набору нових членів. Така система може допомогти передбачити та запобігти загрозам.

Не дивно, що уряд Сполучених Штатів дуже зацікавлений у RIOT, який повинен був бути представлений на конференції уряду США з питань безпеки ще у квітні 2012 року.

Щодо того, як "Гардіан" отримав відео, прес-секретар Рейтеона каже, що відео не повинно було побачити світ, бачачи, як програмне забезпечення все ще є "доказом концепції", яке ще потрібно досконало налаштувати перед тим, як продано. Однак прес-секретар підтвердив справжність відео та каже, що RIOT, «це система аналізу великих даних, над якою ми працюємо з промисловістю, національними лабораторіями та комерційними партнерами, щоб допомогти перетворити величезний обсяг даних в корисну інформацію, яка допоможе задовольнити потреби нашої країни. швидко змінюються потреби в безпеці ".

Останні повідомлення