Instagram додає зелену крапку, щоб показати, коли користувачі перебувають в Інтернеті

Найновіша функція Instagram може створити проблему, якщо ви намагаєтесь пролетіти під радаром.

У четвер мережа обміну фотографіями дебютувала своє останнє оновлення - спосіб, за допомогою якого люди зможуть побачити, коли їхні друзі в Instagram перебувають в Інтернеті і, отже, доступні для спілкування. Якщо це здається знайомим, це тому, що він надзвичайно схожий на показник статусу “доступного” статусу материнської компанії Facebook у Messenger. Це навіть виглядає однаково. Як зазначив Instagram, "коли ваші друзі активні в Instagram, ви побачите зелену крапку поруч із зображенням їхнього профілю в різних місцях програми, включаючи пряму папку" Вхідні "та ваш список друзів, коли ви ділитеся дописом із стрічки".

Це не означає, що ви раптом зможете побачити статус усіх в Інтернеті чи в режимі офлайн. Швидше, ви бачитимете статуси лише для друзів, які стежать за вами, або користувачів, про яких ви повідомляли в Direct. І не хвилюйтеся - якщо висправдіне хочу, щоб люди знали, коли ви в мережі (ми розуміємо), Instagram зробив так само легко приховати свій статус і вимкнути можливість бачити, коли ваші друзі активні у ваших налаштуваннях. Якщо ви дійсно маєте намір залишатись інкогніто, це все ще можливо.

То навіщо взагалі вводити цю функцію? Instagram пояснив: “Друзі DMing і спілкування через вміст, який ти любиш, стає веселішим, коли ти знаєш, що там є твої друзі, щоб побачити його. Це оновлення надає вам можливість вести більше таких розмов у режимі реального часу, одночасно надаючи вам можливість повністю приховувати свій статус. "

Протягом останніх кількох місяців Instagram випустив низку оновлень, включаючи функцію, яка повідомляє, коли ви все наздогнали, щоб ви могли врятуватися від прірви нескінченних фотографій та відео, а також можливість видалити послідовників навіть якщо ваш обліковий запис є загальнодоступним. Разом разом, Instagram повільно надає користувачам більше контролю над своїми профілями та присутностями - що, здається, є всебічним виграшем для мільйонів людей, які щодня публікують, діляться та прокручують.

Останні повідомлення