StumbleUpon вимикається, коли технологія рухається, щоб провести пальцем Discovery App Mix

спотикання-партія

Платформа соціального виявлення StumbleUpon припинить пропонувати персоналізовані веб-сторінки через 16 років, але суть платформи соціального відкриття планується на друге життя в Mix, іншій платформі, створеній тими ж засновниками. У своєму дописі в середу, 23 травня, Garrett Camp, один із співзасновників платформи, оголосив, що StumbleUpon стане частиною Mix, який припинить своє існування після 30 червня.

Кемп, який зараз працює засновником Expa, каже, що Mix - це як соціальна, так і семантична персоналізація, яка базується на основі StumbleUpon. Користувачі StumbleUpon можуть імпортувати свої акаунти в Mix, що збереже вибране, інтереси та теги.

Mix, який був випущений менше року тому, має аналогічну спрямованість на пошук цікавого та відповідного вмісту в Інтернеті. Замість того, щоб подавати новини, Mix дозволяє читачам гортати статті в додатку. Хоча спливаючий вміст базується на концепціях, подібних до StumbleUpon, Кемп каже, що Mix використовує як семантику, так і соціальні фактори, щоб визначити, який вміст бачить кожен користувач. Наприклад, семантика може зрозуміти значення коментаря "крутих фотографій", фактично не використовуючи кнопку "подобається", щоб сказати алгоритму показувати більше подібного вмісту.

"Створення StumbleUpon було надзвичайним досвідом", - написав Кемп. «Це був перший проект, над яким я працював ще в коледжі в 2002 році. Я особисто натискав кнопку спотикання сотні тисяч разів і в процесі цього багато чому навчився. Але настав час зосередитись на майбутньому і створити наступну платформу відкриття, яка розкриє приховані дорогоцінні камені, які ми ніколи не думали б шукати ".

Близько 40 мільйонів людей використовували StumbleUpon з моменту створення платформи в 2002 році, щоб знайти близько 60 мільярдів спотикань. Платформа була популярною протягом перших кількох років завдяки унікальній концепції, перш ніж лайки та стрічки новин стали стандартною соціальною функцією. Одного разу StumbleUpon спрямував половину соціального трафіку в Інтернеті. Сайт був досить популярним, щоб привернути увагу eBay у придбанні 2007 року, але згодом StumbleUpon було продано засновникам. Платформа та Mix тепер належать Expa, прискорювачу запуску. Кемп, який заснував StumbleUpon разом із Джеффом Смітом, Джастіном Лафрансом та Еріком Бойдом, є засновником Expa.

"З моменту запуску SU кількість людей з доступом до Інтернету зросла майже в 10 разів, а мобільні телефони та соціальні медіа змінили наше життя", - написав Кемп. "Кількість платформ для спільного використання або розміщення вмісту значно зросла, але нам все ще потрібні кращі інструменти, які допоможуть нам фільтрувати кількість дедалі більшої кількості вмісту в Інтернеті та знаходити сигнал у шумі".

Перехід планується продовжити протягом найближчих кількох місяців, а веб-сайт StumbleUpon вказує 30 червня офіційною датою переїзду.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found