Завдяки нитковим коментарям запитання та відповіді у Facebook дуже схожі на Reddit AMA

Diane sawyer facebook Q&A

Можливо, ви нещодавно помітили коментарі з відступами у Facebook. Минулого тижня Facebook випустив очікувану функцію, яка полегшує з’ясування того, хто відповідає один одному. Незважаючи на те, що це корисне доповнення, нитки відповідей здаються прихованим мотивом Facebook скинути серію AMA Reddit.

Reddit AMA (скорочення від Ask Me Anything) були улюбленцем Інтернету та знаменитостей. Це чудовий спосіб для знаменитостей залучити шанувальників, відкривши їхнє життя та досвід в інтерв’ю з краудсорсингом (звичайно, це не завадить робити їх, просуваючи щось). В останньому передвиборчому сезоні президент Обама взяв участь у Reddit для просування своєї кампанії, зробивши це першим і єдиним поданням "залучити більше відвідувачів, ніж титульна сторінка в будь-який момент". Це також була AMA, яка поодинці зламала Reddit для багатьох користувачів, спричинивши подовжений час простою та дозволивши POTUS відповісти на кілька запитань до того, як час закінчиться. Тим не менше, завдяки Reddit, ця невимушена, привітальна серія просунулася до основної культури - настільки, що Прес-тур включає AMA для завантаження.

Аріанна Хаффінгтон facebook Q&A

Facebook, безсумнівно, звернув увагу. Незабаром після того, як у соціальній мережі з'явились нитки коментарів, деякі відомі особи розмістили "Питання та відповіді" на своїх офіційних Сторінках у Facebook для взаємодії з шанувальниками та послідовниками (а саме Діаною Соєр та Аріанною Хаффінгтон). Поява цих дам не випадково. Погляд на сторінці ресурсів Facebook для журналістів висвітлює запитання Сойєра та Хаффінгтона як останні повідомлення у Facebook. Також допомогло те, що The Huffington Post була частиною бета-тестування коментарів із нитками до того, як ця функція була офіційно представлена.

Друга функція, яку ми виділили на початку минулого тижня, піднімає "активні та цікаві розмови" до верхньої частини публікації. Звучить знайомо? Це та сама внутрішня робота, яка забезпечує головну сторінку Reddit та домашню сторінку кожного підредактора.

Хоча Facebook, здається, стає конкурентоспроможним із форматом запитань та відповідей, це не означає, що знаменитості будуть уникати Reddit AMA. Facebook може похвалитися 1,1 мільярдами користувачів (не враховуючи кількість фальшивих акаунтів), але Reddit має активну спільноту людей, які просто читатимуть AMA заради їх читання. Анонімність, яку пропонує Reddit, також спонукає до конструктивно важливих питань, а на сайті перелічуються майбутні гості серії AMA, щоб допомогти читачам передбачити подію. І навпаки, якщо запитання та відповіді Обами відбудуться у Facebook, вам доведеться поставити під сумнів його авторитет своїм обличчям. Ми не напевно впевнені, що формат вийшов би справжнім та необробленим.

Оновлення: Facebook відповів нам, і його представник надав нам таку заяву:

«Сторінка Facebook для журналістів - це сторінка, яку ведуть працівники Facebook, яка надає ресурси для використання Facebook як журналіста. Ми прагнемо представити інноваційні способи використання журналістами Facebook, такі як два останні запитання ".

Останні повідомлення