Як повідомляється, Twitter виступає як черговий затор для TikTok

Як повідомляється, Twitter виявився ще одним претендентом на діяльність TikTok у США, хоча досі незрозуміло, чи зможе компанія соціальних медіа перевершити Microsoft.

Twitter провів попередні переговори щодо можливої ​​комбінації з TikTok, повідомляє Wall Street Journal з посиланням на джерела, знайомі з цим питанням.

Однак джерела стверджують, що Twitter потрібно буде залучити додатковий капітал, якщо він хоче продовжити угоду, оскільки його ринкова капіталізація близько 29 млрд. Доларів майже відповідає вартості активів TikTok, які було наказано продати президенту Дональду Трампу.

“Twitter буде важко зібрати достатньо фінансування, щоб придбати навіть операції TikTok у США. У нього недостатньо позикових можливостей ", - сказав професор Мічиганського університету Ерік Гордон.

Трамп через проблеми безпеки щодо материнської компанії ByteDance, що належить Китаю, змусить TikTok продати американській компанії до 15 вересня. Однак Microsoft, маючи 1,6 мільярда доларів ринкової капіталізації, залишається лідером, нещодавно підтвердивши, що вона швидко »у переговорах з ByteDance про придбання TikTok.

Умови поглинання TikTok компанією Twitter невідомі, але компанія вважає, що вона не буде стикатися з таким самим рівнем антимонопольного контролю, як Microsoft та інші учасники торгів через її менший розмір, зазначають джерела.

Digital Trends звернувся до TikTok для коментарів щодо переговорів із Twitter, про які повідомлялося, і ми оновимо цю статтю, як тільки почуємо відповідь.

Трамп підписав розпорядження про заборону TikTok

Нещодавно президент Дональд Трамп підписав розпорядження, яке забороняє американські ділові операції з ByteDance, починаючи з 20 вересня, для захисту національної безпеки США.

TikTok погрожував судовим позовом проти виконавчого наказу, стверджуючи, що це підриває верховенство права та забороняє відкривати ринки. Як повідомляється, позов може бути поданий вже у вівторок до окружного суду США Південного округу Каліфорнії.

Останні повідомлення