Twitter для Інтернету зараз підтримує 72 нових емодзі

смайлики downloadsource.fr/Flickr Twitter став першою соціальною платформою, яка пропонує підтримку новітньої партії смайлів Unicode, усіх 72.

Оновлення було розповсюджене якраз до Всесвітнього дня емодзі (так, це справді), який відбудеться 17 липня. Серед нових значків - смайлик ROFL, нудота, обличчя, що лежить, та (прямо моторошно) клоунське обличчя.

Окрім нових смайлів, Twitter також вніс деякі зміни у зовнішній вигляд існуючих піктограм. Ряд смайлів на вигляд людини зараз підтримують модифікатори відтінку шкіри, до них відносяться долоня обличчя, знизування плечей, селфі та танці людей. В іншому, до смайлів, які представляють об'єкти, додані додаткові розмірні деталі, завдяки чому вони здаються менш рівними в соціальній мережі, повідомляє Emojipedia.

Той факт, що Twitter перемагав більшість програм та служб, включаючи смайлики Unicode версії 9, також трохи ускладнює їх використання у ваших твітах. В даний час єдиним способом їх використання є їх копіювання та вставлення з Інтернет-ресурсів, таких як Emojipedia.

Підбірка нових смайлів, підтримуваних Twitter Підбірка нових смайлів, підтримуваних Twitter

Крім того, оскільки вони ще не підтримуються iOS та Android, користувачі програми Twitter не бачитимуть їх у мобільній версії сервісу, натомість смайли можуть відображатися у вигляді знака питання. Ви можете переглянути повний список нових смайлів, які підтримує Twitter, тут.

Можливо, ви захочете бути обережними у застосуванні їх, однак, як раніше цього року Twitter оголосив, що дозволить компаніям націлювати оголошення на основі смайлів, які люди використовують у своїх твітах. Twitter стверджує, що з 2014 року в Twitter було розміщено понад 110 мільярдів смайликів.

Унікальні смайлики Twitter також виявилися великим бізнесом для соціальної мережі, оскільки, як повідомляється, бренди виплачують семизначні суми за маленькі піктограми, активовані хештегом.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found