Служба Wevorce спрощує розлучення в Інтернеті

wevorceЯкщо ви хочете знайти любов, Інтернет має у своєму розпорядженні тисячі інструментів. Від великих сайтів знайомств, таких як eHarmony, до надзвичайно конкретних сайтів ніш знайомств до мобільних додатків для знайомств, у вас є безліч варіантів, якщо ви шукаєте партнера. Навіть якщо ви просто шукаєте щось невимушене, такі програми, як Grindr та Bang With Friends, готові налаштувати вас на більш тимчасові з'єднання.

Роман - це великий бізнес для цифрових платформ та послуг. Розірвання романтики? Вирішено менш помітний. Але факт залишається фактом: багато шлюбів закінчуються розлученнями, і розлучення можуть бути фінансово та емоційно руйнівними битвами кошмарів, що тривають роками. Інтернет спрощує багато аспектів нашого життя, тому є сенс запропонувати послугу для впорядкування розлучень.

Це зайняло деякий час, але зараз існує Wevorce, нова онлайн-служба, яка обіцяє зробити шлях до розлуки якомога простішим. Wevorce використовує шестиступеневий процес, щоб спробувати мінімізувати потребу у дорогих розлученнях з двома адвокатами, використовуючи одного адвоката-посередника, який допомагає парам проводити їх розкол.Знімок екрану 23.05.2013 о 14.50.47

Wevorce - це цікава послуга, оскільки вона заохочує цивілізованість для людей, які припиняють своє партнерство. Очевидно, що ви дійсно можете скористатися послугами Wevorce лише в тому випадку, якщо ви обидва погоджуєтесь на цей альтернативний шлях, який вимагає рівня спілкування, який деякі пари, що розлучаються, не можуть зібрати. Я підозрюю, що сам факт узгодження цієї послуги допомагає створити атмосферу компромісу та прагнення до взаємної вигоди, а не глибоко суперечливу атмосферу.Крамер проти Крамера.

"Кожна сторона, яка співпрацює з Wevorce, обирає власного адвоката для подання своїх клопотань до суду, тому їм ніколи не доведеться звертатися до суду", - засновниця Wevorce Мішель Кросбі розповідає нам про те, як служба впорядковує провадження. "Ми створили реферальну мережу адвокатів, яку ми називаємо адвокатами Хеворсе та Шеворце, які погоджуються переглянути заяви та подати їх до суду за фіксовану плату".

Але чому люди, які борються за основні риси свого життя, погоджуються використовувати Wevorce за традиційним сценарієм? Навіть найхолодніші випадки можуть подолати ціну, оскільки Wevorce є значно доступнішим, ніж найняти двох адвокатів, плата коливається від 3000 до 15000 доларів, тоді як стандартні ставки розлучень можуть піднятися набагато вище. І Кросбі підтверджує, що Веворс може впоратися з міжнародними розлученнями, тому, навіть якщо ваша колишня любов не є громадянином США, вона може швидко розібратися. Веб-сайт також корисний колишнім парам, які не перебувають у законному шлюбі, але потребують допомоги у розподілі свого майна або організації опіки.

Кросбі пояснює, що Wevorce може працювати не для кожної пари, особливо дуже суворої, але його служби можуть серйозно зменшити стрес для колишніх, які просто хочуть зрозуміти щось - навіть коли в цьому беруть участь діти. “Ми не для всіх, вже існує судова система для тих, хто хоче боротися з нею. Те, що ми створили, є альтернативою для людей, які розуміють, що, незважаючи на те, що відмовляються від своїх ролей Чоловіка і Дружини, вони все одно розуміють, що завжди будуть мамою і татом для своїх дітей, і вони хочуть навчитися інструментаріям, щоб бути здоровими батьками . "

Wevorce щойно дебютував серед населення США минулого тижня, тому він не перевірений на бойові дії, і пари з надзвичайно жорсткими вимогами все ще можуть почуватись більш впевнено посередницькими способами при розлученні. Але якщо Wevorce зможе набрати задоволених клієнтів і продемонструвати, що це спрацьовує на розлуки як дружні, так і злісні, це може порушити спосіб розлучення - це, безумовно, має більш привабливу ціну. І це також приносить нам повне коло: тепер ви можете знайти та розірвати шлюб в Інтернеті.

Останні повідомлення