Snapchat нарешті випустив відновлений додаток для Android з чудовою продуктивністю

Як багато хто із спільноти Snapchat напевно підтверджують, додаток соціальних медіа завжди було трохи кошмаром для використання на Android, його повільна та глючна продуктивність викликає багато розчарувань і роздратування у користувачів.

Але це має стати історією після того, як Snap Inc. оголосила в понеділок, 8 квітня, про запуск оновленої програми Snapchat для Android.

Неодноразово намагаючись виправити версію програми для Android за допомогою постійних оновлень, команда розробників Snapchat врешті-решт зрозуміла, що основні проблеми можуть бути вирішені лише шляхом повної відновлення програмного забезпечення.

Хоча користувальницький інтерфейс залишається в основному незмінним, досвід використання Snapchat тепер повинен бути набагато приємнішим, починаючи з того, що програма відкривається на 20% швидше, ніж стара версія. Також має бути помітним більш плавне проведення та швидший час завантаження різних функцій Snapchat.

Команда розробників Snap сказала Android Police, що однією з головних проблем було створити додаток, щоб він працював безперебійно на більшості пристроїв Android, а не лише на останніх, найсучасніших телефонах. Велика кількість різних пристроїв Android зробила це складним завданням, хоча вони вважають, що понад рік роботи над проектом нарешті окупився.

"Наша ідеальна мета полягала в тому, щоб люди насправді не помічали, що додаток насправді повністю змінений з-під них, за винятком того, що все має бути набагато швидше", - сказав керівник Snapchat Якоб Андреу.

Команда додала, що тепер випущена нова версія Snapchat для Android, можливо, майбутні функції можуть потрапити на мобільну операційну систему Google, перш ніж потрапити на iOS, змінивши звичну рутину.

Компанія, що базується в Лос-Анджелесі, сподіватиметься, що нова програма для Android залучить нових користувачів, оскільки вона прагне зміцнити свій бізнес у 2019 році.

Дані компанії, опубліковані на початку цього року, показали, що протягом останніх трьох місяців 2018 року в додатку щодня було 186 мільйонів користувачів, що є точно такою ж кількістю, як і в попередньому кварталі. Це відбулося після двох кварталів поспіль зниження користувацької бази Snapchat, що пов’язано, в основному, з широкомасштабним редизайном користувальницького інтерфейсу програми, випущеним компанією на початку 2018 року, хоча і погана зручність використання Android також не допоможе. Продажі на 390 мільйонів доларів на кінець 2018 року ознаменувались збільшенням на 36% порівняно з останнім кварталом 2017 року, тоді як чисті збитки Snap звузились до 192 мільйонів доларів.

Запуск оновленої програми для Android відбувся через кілька днів після того, як Snap оголосила про низку партнерських відносин з іншими компаніями, щоб включити функції Snapchat, такі як Stories, в інші програми, а також нові функції камери та свою першу оригінальну гру під назвою Bitmoji Party.

Останні повідомлення