Чи любить Інтернет більше котів чи собак?

протиІноді все це лише трохи занадто, так? Стрес від того, що ти просто знаєш, живеш своїм життям, чоловіче, - це все тебе спало. Вага світу лежить на ваших плечах, і, здається, ніяка комфортна їжа, кава чи розмови про це, здається, не вирізають його.

І саме тоді ви звертаєтесь до Інтернету та всієї його слави для полегшення. Можливо, ви відвідуєте нескінченні випивки у Вікіпедії, або, можливо, ви оновлюєте свою дошку Pinterest інструкціями, які ви ніколи не виконаєте. Можливо, ви ненажерливо споживаєте блоги GIF з реакцією (я, це я, я це роблю!). А може, ви просто переглядаєте фотографії вашої улюбленої тварини ... яка, якби ви справжній Інтернетізан, була б кішкою.

Але чи ми говорили занадто рано? Є собакою насправді популярніший за кота? З віком Grumpy CatTM, який офіційно з’явився у нас, і в Інтернеті налякали життя Собаки Бу, настав час з’ясувати, що Інтернет насправді любить більше: котів чи собак?

За даними Google ...

Це собаки.

кішка проти собаки

Пошуковий термін "собака" вже цілий рік переконливо перемагає "кота" - навіть під час опитування даних Google Trends, яке діє лише в США.

кішка проти собаки нам лише Google тенденції

Очевидно, ми шукаємо вміст, пов’язаний з собаками, більше, ніж щось про котів. Звичайно, ви могли б (і повинні) стверджувати, що це не зовсім означає, що Інтернет-спільнота більше любить іклів; це просто означає, що ми маємо більше запитань щодо них. Я готовий посперечатися, що набагато більша кількість людей потребує поради щодо догляду за собаками, ніж коти - кожен, хто погуглить "поради та підказки щодо найкращого догляду за котами", мабуть, повертає щось із написом: "гасіть їжу, домашніх тварин, коли на колінах, звикли ігнорувати ".

За повідомленням Facebook ...

Це ще одна перемога для собак.

коти v собаки facebook пошук графіків -

Графічний пошук говорить мені, що в мережі триває більше, більше, більше розмов про собак - і дивіться, більшій кількості людей навіть подобається офіційна сторінка «Собача тварина».

За даними Instagram ...

статиграм кішки проти собакЦе свого роду розкол: хештег "собака" витягує його над "кішка", але "кішка"s”Виходить зверху над„ собакою ”. І якщо ви заглянете на відповідні сторінки DogsofInstagram та CatsofInstagram, схоже, все наближається. Тим не менше, собаки, ймовірно, виграють цей раунд, хоча і ледве.

коти та собаки instagram

За даними YouTube ...

Йогодосі собаки ... хоча ледве.

пошук котів проти собак

Собаки FTW?

Ось декілька схем люб'язно надано інструментом PeopleBrowser's Researchly, який розглядає цілі суперечки про котів проти собак.

собака 24 годиникішка 24 години

Можливо, ви думаєте, що це означає, що собаки надійно перемагають. Однак

Відомі коти давлять відомих собак

Це правильно! Собаки, можливо, ви зручно тягнете за собою пошуковий світ, і, можливо, ви навіть більше фотографуєте, але знамениті коти в Інтернеті серйозно показують вам, що там.

Візьмемо, наприклад, Бу Поморського проти Сварливого Кота.

бу графік пошукуfacebook графік пошук сварливий кіт

Сварливий Кіт повне панування. Звичайно, на офіційній сторінці Бу більше лайків, але він існує набагато довше - і просто подивіться, скільки людей зараз обговорюють сварливу Кішку і скільки різних сторінок їй присвячено.

Гаразд, але звичайно, GC - це те, з чого створені легенди Інтернету. А як щодо трохи менш відомого знаменитого кота?

Мару проти собаки Бу

Конкуренція наблизилася, але Бу, ти не зрівняєшся з Мару. Ви - лише покірна скринька, в яку він перестрибне. І поки Бу міг бизараз щоб побачити ще більшу популярність, мініатюрна собака Keyboard Cat - пік слави.

клавіатура кішка проти бу -

І в цьому полягає розбіжність в Інтернеті між котами та собаками: Собаки, як правило, - (винятки включають Бу, Мішку та Звіра) - безіменні тварини, що використовуються у веселих GIF-файлах або мемах. Вони не ходять на ток-шоу, не виступають на SXSW. Вони не отримують кінопропозицій. Це тому, що вони прагнуть догодити, а постачальники Інтернет-культури віддають перевагу сарказму перед солодкістю? А може, це тому, що коти - це щось на зразок самотників, котрі задовольняються цілими днями і ніколи не виходять на вулицю ... як найзалежніші від Tumblr серед нас. У них це є IDGAF ставлення, яке має так багато віртуально всмоктаних.

Собаки, навпаки, люблять, приймають, прихильників. Отже, замість того, щоб піднімати їх на висоти Ліл Буба та Кота Ньяна та створювати меми, як котяча борода, ми замість цього робимо практичні речі в Інтернеті, які стосуються собак, як, знаєте, шукаючи, де найкращі місцеві парки для собак, або позначення фотографій нашого вихованця в Instagram. Собаки - це реальний світ, і вони залишаться досить безіменними в Інтернеті.

Вибачте, статистика. Можливо, ви довели, що собаки керують пошуком, але коти поодинці здатні захопити те чи інше вірусне щось.

Останні повідомлення