Фестиваль "Шість слів" надихає на короткі твіти.

Ви можете розповісти історію з шести слів письменник

"На продаж: Дитяче взуття, ніколи не носити".

Ернест Хемінгуей нібито написав цю моторошну, але рішуче спогадливу історію із шести слів у виклику в барі. Це просто літературна міська легенда, але думка про те, що обдарований казкар може донести свою думку так мало слів, все ще є грізним викликом для письменників. Ось чому журнал Smith Magazine розпочав свій проект «Шість слів мемуарів» у 2006 році, попросивши читачів надіслати свої історії з життя шістьма словами. Те, що повинно було заповнити простір після того, як письменники відмовились від завдання, перетворилося на повноцінну тенденцію до написання, оскільки журнал отримав потоп відповідей. Проект процвітав постійним викликом: було видано шість книг із найкращими відгуками. Вчителі використовують "шість слів" як підказку в класі, це криголам на конгресах - і це щорічний фестиваль у Twitter.

Цього року, з 24 по 26 вересня, Фестиваль "Шість слів" надає користувачам Twitter різноманітні підказки, що заохочують їх виготовляти шість ниток. Судді знаменитостей читають відгуки, ретвітують ті, які їм найбільше подобаються, та визначають щоденних переможців. Видатні записи можуть бути включені до наступного розділу книг "Шість слів".

Першим запитом у графіку було «Я більше ніколи цього не буду робити». Члени акторського складу Помаранчевий - це новий чорний і Регіна Спектор, а також творець шоу Пайпер Керман оцінювали набір твітів. Джейсон Біггс був особливо захоплений (пам'ятайте, він грає Ларрі Сміта у фільмі OITNB). Творець журналу "Сміт" розкачав:

#neveragain Запросіть обох подруг на випускний. # sixwords @sixwords

- Ларрі Сміт (@larrysmith) 24 вересня 2013 р

Підказки варіюються від серіалів до язика, причому Тім Ганн вирішує, хто найкраще відображає їх особистий стиль, шістьма словами, а Кеті Курік оцінює шість твітів, що описують таємницю життя. Майкл Ян Блек судив про оперативне запит, який просив людей твітувати "Шість слів, які означають, що ти брешеш". Відповіді все ще з’являються у Twitter, навіть незважаючи на те, що цей швидкий конкурс закінчився, і було кілька хороших:

Я тримаю це для друга. # сиксворди # sixlies

- Полі Касільяс (@PaulyPeligroso) 25 вересня 2013 р

Ви єдина людина, про яку я сказав. # сиксворди # sixlies

- Бет (@thisbethgreen) 25 вересня 2013 р

@michaelianblack Ваша дочка має стільки потенціалу! # sixlies

- Alyssa Wolff (@alyssawolff) 25 вересня 2013 р

Комедійний та геніальний комік Роб Делані судить одне з підказок останнього дня конкурсу, тож це має надихнути на кумедні твіти.

Щоб дізнатись більше про Шість слів, перегляньте це відео, що описує історію його походження:

Останні повідомлення