CatchUp - це нова групова програма для аудіодзвінків від Facebook

Facebook хоче знову зробити телефонні дзвінки загальнодоступними. Це робиться шляхом усунення того, що, на його думку, є головним недоліком носія, за допомогою нового експериментального додатка, який просто називається CatchUp - останнього продукту, що вийшов із підрозділу Facebook New Experimentation (NPE), де розробникам доручається створювати унікальні та експериментальні інструменти.

Facebook повідомляє, що в ході досліджень було встановлено, що одна з основних причин, чому люди частіше не телефонують друзям і родичам, полягає в тому, що вони "не знають, коли вони готові поговорити, або переживають, що можуть зв'язатися з ними в незручний час".

CatchUp - це програма для аудіовикликів, яка вирішує цю проблему, дозволяючи вам транслювати свою доступність і повідомляти родині та друзям, коли ви можете вільно розмовляти. Здається, ця функція виводить сторінку з книги вірусної платформи відеодзвінків Houseparty, яка інформує користувачів про те, коли їх контакти запускають програму та працюють.

Цільова сторінка програми сортує ваші контакти на основі того, хто готовий до спілкування, а хто в режимі офлайн. На CatchUp ви також можете створювати групи та дзвонити до восьми людей одночасно.

Поки ви здійснюєте груповий дзвінок, CatchUp навіть активно оновлює статус решти учасників. Тому, якщо хтось, хто раніше не був доступний, прийшов в Інтернет, ви можете запросити його приєднатися до середини.

Найголовніше, що для реєстрації в CatchUp вам не потрібен профіль Facebook. Натомість він покладається на вашу телефонну книгу, як WhatsApp.

«Підтримувати зв’язок з друзями та родиною важливо, особливо в цей час фізичного дистанціювання. Повідомлення та відеодзвінки - це чудові способи швидко надіслати оновлення або зв’язатися з кимось віч-на-віч, але спілкування з кимось по телефону забезпечує унікальний баланс як зручності, так і особистого зв’язку », - написала Ніккі Шах, керівник продукту NPE у допис у блозі.

На даний момент CatchUp обмежений для користувачів Android та iOS у Сполучених Штатах, і Facebook не повідомляє, чи планує він розширити свою доступність. Оскільки це експериментальний додаток, тривалість його життя настільки ж хороша, як і популярність та прийняття. Експерименти NPE з функціями та інструментами Facebook врешті планує об’єднати зі своїми основними програмами. Але поки що жоден з цих експериментальних додатків не мав особливого успіху. Зовсім недавно NPE запустила програму Hobbi, яка дозволяє документувати ваші захоплення.

Останні повідомлення