KFC видаляє напад, NSFW Tweet після обурення в Twitter

розумні будинки технічні збої соціальні медіа невдачі PathDoc / Shutterstock KFC сьогодні облизує рани замість пальців після того, як опублікував виття твіту.

Обліковий запис мережі фаст-фуду в Австралії було викликано кількома користувачами Twitter за рекламу, в якій було видно, що двоє людей потурають якійсь недоброзичливій поведінці. Протягом години після розміщення твіту KFC спробував зняти його та вибачився, також у формі твіту. На жаль, він забув, що пильні та постійно вимогливі користувачі соціальної мережі вміють робити знімки екрана Twitter, особливо у випадку з багатомільярдними корпораціями.

Маючи це на увазі, ми представляємо вам, у всій його веселій славі, твіт, який залучив KFC до сімейного відра, повного клопоту.

KFC, якщо ви відчуваєте "гарячі та пряні" відчуття у своїх статевих органах, рекомендую звернутися до лікаря pic.twitter.com/iGaYDdXTI0

- mat whitehead (@matwhi) 14 квітня 2016 р

Як бачите, вищезазначений користувач Twitter отримав ідеальну відповідь на рекламу, яка нагадує те, що ви очікували б знайти на порно сцені, а не промо для сімейної мережі ресторанів. "KFC, якщо ви відчуваєте" гарячі та пряні "відчуття у своїх статевих органах, я рекомендую вам поговорити з лікарем", - написав Метт Уайтхед. Насправді, ціле фіаско, здається, вимагає конкурсу субтитрів, чи не погодитесь ви? Ми отримаємо кульку: "Це куряча гомілка у вас у кишені, або ви просто раді бачити мене?"

Після того, як скарги почали надходити, KFC надіслала у своєму Twitter свої неминучі вибачення. "Ми не хотіли когось образити [і] шкодуємо за це", - йдеться у заяві. "Ми видалили твіт, оскільки зрозуміли, що помилились у судженнях". З тих пір рахунок KFC Australia повернувся до свого звичного плану запланованого програмування; неприступні твіти його пунктів меню.

На жаль, ми не повинні бути занадто жорсткими з полковником, його компанія - не єдиний бренд, який вражаюче зазнав невдач у Twitter. Насправді вся історія соціальних медіа сповнена корпоративних фірмових брендів, про що свідчить цей веселий список.

Останні повідомлення