Додайте опитування до наступного допису на Facebook, включаючи зображення та GIF-файли

Опитування Facebook Дороги Англії / Flickr Facebook додав нову функцію опитування зображень, яку ви можете додати до своїх публікацій, включаючи шалені картинки або веселі GIF-файли, щоб усі ваші послідовники могли долучитися до цього задоволення. Нова опція опитування доступна у веб-переглядачі на робочому столі, Android або iOS.

Опитування лише з текстом вже давно можна вибирати на Сторінках Facebook, але тепер ви можете додавати їх до своїх звичайних публікацій та використовувати зображення для відповідей.

Щоб створити опитування на Facebook, натисніть опцію “Опитування” внизу праворуч. Для кожного варіанту наведіть курсор на параметр GIF і виберіть той, який ви хочете. Ви також можете завантажити свої власні фотографії, щоб додати особисте враження до свого запитання. Існує лише дві можливі відповіді на опитування, тому вибирайте з розумом.

Додайте запитання для опитування та вкажіть, на скільки часу ви хочете взяти участь у цьому опитуванні, і ви готові розпочати прослуховування своїх друзів за голоси. Ваше запитання може тривати скільки завгодно довго, але поле відповіді обмежене 25 символами. Відповіді на опитування Facebook не є анонімними - плакат зможе побачити, як усі голосували у відповідь на запитання.

Додаток, заснований на опитуванні, Facebook Questions, був запущений в 2011 році для невеликих роздумів і закритий у 2012 році, але опитування, очевидно, є наступною великою справою у Facebook. Соціальна мережа випробовувала цю нову функцію опитування з вересня минулого року, і Instagram недавно включив подібні опитування зображень до Stories. Facebook додав опитування до своєї програми чату Messenger більше року тому, і нещодавно придбав програму анонімного опитування tbh.

"Порівнюючи два улюблені фільми, запитуючи думки щодо того, який одяг одягнути, або опитування друзів щодо того, яку фотографію використовувати для наступної фотографії, способи використання опитувань для збору думок нескінченні", - пояснив представник Facebook. до PCMag.

Зі свого боку, Twitter вже кілька років має можливість опитування, а не дві, а чотири можливі відповіді.

Тож ця нова функція - хіт чи промах? Виділіть кілька найкращих GIF-файлів з улюблених телевізійних шоу та фільмів і поставте запитання всім своїм вірним послідовникам у Facebook.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found