Тестування миттєвих ігор Facebook у Messenger

як почати таємну розмовуЯкщо конкуренція лежить в основі всіх ваших дружніх стосунків, то Facebook Messenger може незабаром стати вашим улюбленим полем битви. Популярний додаток для обміну повідомленнями готується до запуску платформи "Миттєві ігри", яка дозволить вам викликати своїх друзів до ряду легких ігор, таких як Перемішати котів Mini (гра в Новій Зеландії, зроблена King.com). І це не тільки Цукерки Дроблення виробник ігор, який бере участь у цій грі - інші великі розробники, схоже, також готуються до виходу в простір Messenger.

Вам більше не доведеться відкривати окремий додаток, щоб розважити себе аркадними витівками - тепер ви можете залишатися в Facebook Messenger і використовувати його, як зазначає TechCrunch, "як портал для мобільних веб-додатків", тим самим сприяючи залученню Messenger. Вже The Information повідомляє, що Facebook приватно тестує миттєві ігри, хоча, схоже, це працює лише для користувачів у деяких країнах. Наприклад, while Перемішати котів Mini доступний для новозеландців, американські гравці отримують повідомлення про помилку, коли намагаються грати на мобільному телефоні.

Але це, мабуть, буде недовго. Як раніше повідомляв VentureBeat, нещодавно новий стартап Big Viking зібрав понад 20 мільйонів доларів на розробку "миттєвих ігор HTML5". Ви запитаєте, що таке миттєві ігри HTML5? Як заявив сьогодні керівник Big Viking Альберт Лай TechCrunch в інтерв’ю, яке висвітлювало плани компанії, «HTML5 - це технологія, яка в основному дозволяє нам вбудовувати наші ігри у все, що завгодно, а також у месенджер-платформи з ботами. На будь-якій платформі месенджера [люди] можуть грати в нашу гру. Це повністю зміщує потужність в системі розподілу. Будь-де є месенджер, ми можемо миттєво доставляти наші ігри ".

Це, безумовно, звучить як щось, що може використовувати Facebook та його Миттєві ігри.

Звичайно, це далеко не перший вхід Facebook у ігровий світ, хоча це справді є одним із його найбільших поштовхів до мобільних пристроїв. Минулого тижня гігант соціальних мереж представив Facebook Gameroom - ігрову платформу, призначену для настільних ПК.

Тож якщо ви любитель ігор, готуйтеся до наступного етапу Facebook. Схоже, ви будете грати багато.

Останні повідомлення