Snapchat тепер дозволяє надсилати знімки без обмеження в часі

Snapchat dennizn / 123RF Snapchat запустив нове оновлення свого додатка, і це оновлення. Насправді, разом узяті, нові оновлення Snapchat можуть стати найбільшою зміною служби з моменту її запуску.

Нова версія програми оснащена "безмежними" знімками, які не мають часових обмежень, а також циклічними відеозаписами та "чарівним ластиком", який видаляє предмети з ваших фотографій.

«Ці зміни дозволяють нам продовжувати розвивати сервіс Snapchat і створюють основу для впровадження ще більш креативних інструментів для створення цікавих знімків! Ми сподіваємось, вам сподобається! " Snapchat сказав у дописі в блозі.

Найбільша зміна програми - це, безперечно, безмежні знімки. Snapchat зазнав багато змін протягом багатьох років, але основа програми залишилася незмінною - служба дозволяє надсилати фотографії, які в якийсь момент зникнуть. Коли ви надсилаєте знімок без обмежень, одержувач буде постійно відображатися на екрані користувача, доки він вручну не відійде від нього. Отже, іншими словами, зображення все одно зникне, але лише тоді, коли користувач вирішить дозволити його. Відеоверсія цього - циклічне відео. Коли ви створюєте відео, тепер у вас буде опція "грати назавжди", яка в основному просто циклічне відео, коли воно переглядається.

Як уже згадувалося, є ще кілька нових функцій. Наприклад, додаток тепер дозволить користувачам використовувати будь-які смайлики як пензлик, тож підготуйтеся до знімків ще більше смайлів. Крім того, є функція магічного стирання, яка дозволяє видаляти різні аспекти вашого зображення, подібно до інструменту виправлення Photoshop у Photoshop.

Оновлення показує, що компанія ще далеко не зробила додавання нових функцій. Snapchat регулярно додає нові функції кожні кілька місяців з моменту запуску, і це навряд чи скоро зупиниться.

Останні повідомлення