Уряд Сінгапуру є першим на робочому місці у Facebook

робоче місце в СінгапуріПлатформа офісного чату Facebook Workplace щойно отримала значний поштовх завдяки прийняттю урядом Сінгапуру.

Державна служба країни почала впроваджувати Workplace минулого місяця, і до цього часу на цю платформу підписалося 15 відомств - у складі яких понад 5300 державних службовців. До березня 2017 року вся державна служба в Сінгапурі, яка налічує приблизно 143 000 співробітників, буде використовувати Workplace, повідомляє GovInsider.

За словами Пітера Онга, керівника державної служби, саме знайомство з робочим місцем та його програма обміну повідомленнями для смартфонів, яка отримала назву "Робочий чат", підписали угоду для Відділу державної служби. Він додав, що 82 відсотки офіцерів, які активували свої акаунти, зараз є активними користувачами щотижня.

Розроблений у жовтні, Facebook Workplace створений за зразком дизайну флагманської соціальної мережі компанії, укомплектованого часовою шкалою для стрічки новин для офісу під назвою "Робоча стрічка", поряд із функціями "Групи" та "Месенджер". Винятково преміум-сервіс, Workplace коштує 1 долар на користувача на місяць для груп, що перевищують 10 000 людей.

Інтернет-чат-офіс стає конкурентним ринком. Не дивлячись на певну монополію у цьому секторі, зараз Slack стикається з проблемами як Workplace, так і нещодавно запущеної платформи Teams від Microsoft. На даний момент Slack залишається на милі попереду конкурентів, щодня щодня активно працюють понад 4 мільйони користувачів та 1,25 мільйона користувачів, які платять.

Під час виклику прибутку у третьому кварталі Facebook заявив, що 1000 організацій використовують Workplace, включаючи такі великі корпорації та бренди, як Starbucks, Royal Bank of Scotland та Danone. На відміну від Slack, який пропонує безкоштовну версію свого сервісу, Workplace має додаткову перевагу своєї моделі лише для передплати - це означає, що він може швидко перетворити платформу на справжню грошову гроші.

Рішення уряду Сінгапуру скористатися цією послугою є ще однією гучною перемогою для компанії, і навіть може призвести до збільшення кількості адміністрацій за її прикладом.

Останні повідомлення