Нові інструменти Pinterest сприяють зміцненню психічного здоров’я для тих, хто шукає стрес

Pinterest

Дошки Pinterest вже давно стали домом для здорових рецептів та навчальних посібників, але в Інтернет-дошці настрою незабаром з’являться інструменти для підвищення емоційного добробуту. У понеділок, 22 липня, Pinterest поділилася колекцією вправ та ресурсів для емоційного здоров’я, які з’являться в додатку, коли пошуковий термін вказує на те, що користувач може зазнати стресу.

Пошук таких термінів, як „цитати стресу” чи „тривога під час роботи”, незабаром включатиме спливаюче вікно в результатах пошуку, яке посилатиметься на ресурси, призначені для покращення емоційного самопочуття. Ці ресурси включають вправи, призначені для сприяння розслабленню, поліпшенню настрою та практикуванню співчуття, наприклад, глибоке дихання, розпізнавання власних сил, складання плану та висловлення вдячності. В додатках також вказується час, запропонований для того, щоб зробити розумову паузу.

Вправи на психічне здоров’я були розроблені експертами з Brainstorm, Стенфордської лабораторії інновацій у галузі психічного здоров’я, а також порадами від Vibrant Emotional Health та National Suicide Prevention Lifeline. Pinterest заявляє, що вправи не призначені замінити професійну допомогу, але можуть допомогти користувачам, яким потрібна певна емоційна підтримка - або, можливо, просто підсилювач впевненості після епічного провалу Pinterest. Pinterest також продовжуватиме направляти пошуки щодо заподіяння собі шкоди Національній лінії життя щодо запобігання самогубствам.

Pinterest заявляє, що вправи на психічне здоров'я тримаються окремо від решти соціальної платформи - це крок, призначений для приватного життя. Використання вправ на психічне здоров’я є приватним та не передається послідовникам, не відстежується для реклами чи інших цілей, зазначає компанія, а сторонні анонімні дані зберігають дані.

"Ми знаємо, що життя не завжди таке надихаюче, і речі в Інтернеті теж не є", - написала Енні Та у своєму блозі. “За даними Центрів з контролю за захворюваннями, у більш ніж 50% американців у певний момент їхнього життя буде діагностовано психічне захворювання або розлад. Реальні почуття та переживання переносяться на наше життя в Інтернеті. Наприклад, за останній рік у Pinterest відбулися мільйони пошукових запитів, пов’язаних з емоційним здоров’ям ».

Вправи на психічне здоров’я розпочнуть впроваджуватись у додатку Pinterest на iOS та Android протягом наступних кількох тижнів для користувачів у США. Pinterest заявляє, що в майбутньому сподівається розширити цю функцію в додаткових місцях. Компанія також планує продовжувати вивчати додаткові ресурси та інструменти.

Останні повідомлення