Як закріпити кілька коментарів в Instagram

Тепер ви можете закріпити до трьох коментарів до публікації в Instagram, щоб краще контролювати загальний тон нитки коментарів до вашої публікації.

Instagram оголосив про офіційне представлення нового оновлення у вівторок. Спочатку ця функція була анонсована в травні в рамках більш широкої реакції на боротьбу з онлайн-знущаннями.

Розділ коментарів до публікацій в Instagram часто може бути місцем, де процвітають інтернет-тролі та залякувачі. Надаючи користувачеві більше контролю над тим, які коментарі люди бачать першими, Instagram сподівається, що це обмежить переслідування в Інтернеті.

Щоб скористатися новою функцією, просто проведіть пальцем праворуч по коментарях, які хочете закріпити, та натисніть на піктограму шпильки. Той, хто коментував, отримає сповіщення, що ви закріпили його коментар.

Сьогодні ми повсюдно викладаємо закріплені коментарі. ????

Це означає, що ви можете закріпити кілька коментарів у верхній частині публікації стрічки та краще керувати бесідою. pic.twitter.com/iPCMJVLxMh

- Instagram (@instagram) 7 липня 2020 р

Останнім часом Instagram впроваджує для своїх користувачів все більше і більше засобів модерації, які надалі допомагають боротися з онлайн-знущаннями. Деякі з цих модераторських функцій включають надання користувачам можливості вибору, кому дозволено позначати їх у публікаціях, а також можливість керувати коментарями, додавши можливість видалення кількох коментарів одночасно.

У минулому році платформа для обміну фотографіями також реалізувала функцію AI, яка автоматично виявляє потенційно неприємний вміст і запитує користувача-порушника, чи хоче він все-таки його опублікувати. Попередження має на меті зупинити негатив до того, як його опублікують.

Залякування - це особлива проблема серед молодих людей в Instagram. Дослідження 2017 року показало, що 17% підлітків піддаються знущанням в Інтернеті, і велика частина цього знущання відбувається в Instagram. Генеральний директор Instagram Адам Моссері визнав, що це проблема, яка триває, і раніше заявляв, що платформа намагається зробити більше для розширення можливостей об'єктів знущань відстоювати свої позиції.

Останні повідомлення