Відгуки про Amazon - це золота шахта Інтернету: 7 причин, чому

amazon відгуки бананова нарізкаЯкщо ви готові приділити час, щоб поділитися своєю думкою в Інтернеті, це часто тому, що у вас є щось безглуздо негативне. Це одна з причин, чому розділ коментарів кожного допису в кожному часописі чи випуску новин в Інтернеті є хитрою територією: Ви в значній мірі вважаєтеся мазохістом, який охоче читає те, що говорять незліченні негатрони та інтернет-тролі. Це не обов’язково стосується інтернет-магазинів - на сайтах електронної комерції доступні тисячі товарів, які гарантують відгуки "полюби чи ненавидь" від клієнтів різного рівня задоволеності, а у випадку з Amazon є деякі дуже хитро написані відгуки, які заслуговують на вашу увагу.

Ось кілька прикладів найкращих, які ми знайшли:

1. Hutzler 571 Бананова нарізка

бананорізкаВи можете запитати, "чому в світі комусь потрібна бананова нарізка?" Ну, більше 4000 покупців Amazon готові сказати вам, чому саме. Понад 45 000 клієнтів знайшли цей огляд, написаний SW3K, надзвичайно корисним:

Десятиліттями я намагався придумати ідеальний спосіб нарізати шматочки банана. "Використовуй ніж!" вони кажуть. Ну ... мій умовно-достроковий звільнення не дозволить мені бути біля ножів. "Стріляй із пістолета!" Перевірка фону ... ВИТАЙТЕ! Мені довелося вдатися до обережної спроби нарізати ці банани голими руками. У 99,9 відсотках випадків я так засмучувався, що в підсумку я просто закінчував хлюпанням фруктів у руках і кидаючи його в стіні від гніву. Потім, після нападу гніву, спричиненого бананами, мій офіцер умовно-дострокового звільнення познайомив мене з цим кухонним дивом, і моє життя змінилося. Більше не поглинаючи бурхливим гнівом і ворожістю до товстошкірих жовтих фруктів, я зміг зосередитися на своїй любові до театру і пишу музичну п'єсу про двох закоханих із суперницьких банд, які просто намагаються зробити це у світі. Думаю, я називатиму це South Side Story.

Бананова нарізка ... завдяки вам я бачу велич на горизонті.

І хто знав, що щось настільки болісно просте, як нарізний інструмент, який має форму одиночного банана, може зробити щось таке неймовірне, як врятувати чийсь шлюб від неминучої загибелі? Пані Толедо належно продемонструвала свою вдячність тому, хто вважав цю штучку доброю ідеєю:

Що я можу сказати про 571B Banana Slicer, про який ще не говорили про колесо, пеніцилін чи iPhone ... це одне з найбільших винаходів усіх часів. Ми з чоловіком постійно сперечались, хто повинен вирізати денні скибочки банана. Це одна з тих справ, які НІХТО не хоче робити! Знаєте, стареньке: "Я цілий день виховував НАШИХ дітей, може, ВИ можете трохи подати і порізати ці банани?" і звичайно: «Ти думаєш, у мене є енергія, щоб рабувати над твоїми проклятими бананами? Я працював 12-годинну зміну лише для того, щоб повернутися додому в ЦЕ ?! " Це речі, які можуть зруйнувати цілі стосунки. Дійшло до того, що наші діти могли відчути напругу. Щохвилини, коли я почув, як наша 6-річна дівчинка у своїй спальні відтворювала наш щоденний банановий бій зі своїми ляльками Барбі, я зрозумів, що нам потрібно змінити ситуацію. Тоді я знайшов нарізку для бананів 571B. Наш шлюб ніколи не був здоровішим, І ми навіть включили його в наше кохання. ДЯКУЄМО 571B BANANA SLICER!

2. Трійник з коротким рукавом The Mountain Three Wolf Moon

вовчий трійник

Ця сорочка насправді досягла астрономічної слави на торговому сайті завдяки проханню коледжу Гумору в 2009 році про те, щоб користувачі показали свою любов до цього надзвичайного трійника. Поглибившись понад 2000 рецензій на цей товар, ви побачите ряд веселих коментарів, один з найпопулярніших, опублікований улюбленим Інтернетом Джорджем Такеєм (про славу Зоряних шляхів):

Ця сорочка змінила моє життя! Раніше я не міг пройти проходами в Wal-Mart, пастися на буфеті в Sizzler або навіть брати участь у моєму місцевому майданчику для міні-гольфу, без людей вказувати та казати: “Гей, ти той зулуський хлопець з "Зоряних воєн", так? " Навіть якби я носив сонцезахисні окуляри, мене все одно помиляють за Йоко Оно.

Але з футболкою з коротким рукавом The Mountain Three Wolf Moon, СОРОЧКА тепер привертає увагу. Один молодий підліток навіть сором'язливо підійшов до мене, і замість того, щоб попросити фотографію чи автограф, просто змовницько посміхнувся і прошепотів: “Команда Джейкоба, так? Я також. Він оооооочень мрійливий ".

Так, панночко. Так. Він. Є.

Користувач на ім'я Френк "The Frank", однак, попереджає користувачів про надмірно потужні побічні ефекти цієї сорочки, даючи їй оцінку в 1 зірку та цю скаргу:

Ефект, який ця футболка робить на жінок, досить вражаючий. На жаль, його природні цілющі сили змінили мою вазектомію, і я за два тижні до того, як зрозумів, просочив дев’ять жінок. У всіх них були хлопчики-близнюки. Зараз у мене 18 синів і я витрачаю більшу частину грошей на аліменти та презервативи.

3. Руда урану

уранова руда

На думку кого можна купувати радіоактивні матеріали через Інтернет? Спочатку призначена для тестування лічильників Гейгера, уранова руда стає все більш відомою завдяки численним надзвичайним цілям, два з яких відкрив Нерон Гольдштейн:

Вибрав це для використання в одному з проектів моєї дитини щодо «різноманітності» в школі (великий успіх!), І залишив залишки в шафі біля харчової соди.

Вичерпав зубну пасту і згадав, як ти мав би мати можливість використовувати соду для чищення зубів, тому, звичайно, я випадково використав її замість цього, і нічого собі! Все, що я можу сказати, це те, що зуби ніколи не були чистішими! Вони виблискують, поколюються, і з якихось причин вони ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ чистими зараз, незважаючи ні на що. Настійно рекомендується!

Однак, коли у мене закінчилося те порошкове порошкове вбивство, я думав, що спробую трохи і для цього.

Велика помилка!

Хлопче, це точно не вбило цих мурах!

На щастя, ці лохи стають повільнішими, оскільки вони збільшуються, тому я міг використовувати лопату, щоб доглядати за більшістю з них, по черзі, підлих дияволів.

І проклятий смітник відмовляється їх забрати ...

Я дав би цьому продукту п’ять зірок для зубів та проект з охоплення різноманітності, але я відніс одну зірку через гігантських мутантів-мутантів.

Патріку Дж. Макговерну не сподобалась бідна упаковка уранової руди, і він мав про це сказати:

Я придбав цей продукт 4,47 мільярда років тому, і коли відкрив його сьогодні, він був напівпорожнім.

4. Тосканське цільне молоко, 1 галон, 128 жидких унцій

тосканське незбиране молоко

Дуже економічно та розумно купувати продукти через Інтернет, особливо такі товари, як туалетний папір та молоко. Ця конкретна марка отримала відгук понад тисячі споживачів, і більшість з них були дуже задоволені якістю та смаком молока. Насправді Едгар так його любив, що надихнуло його написати вірш:

Одного разу середньої пори дня, коли я смакував Горіхи «N мед,

З моїм тосканським цільним молоком, 1 гал, 128 фл. унц., я поклявся

Коли я продовжував притискуватися, раптом почулося постукування,

Як хтось обережно постукуючи, постукуючи у двері крижаної коробки.

"Поганий конденсатор, це," пробурмотів я, "вібруючи двері крижаної коробки -

Тільки це, і не більше того. '

 

Не для того, щоб звучати як скаржник, але, в невмілому напіввиграші,

Я спровокував свою чашу нахилитися і розлити її вміст на підлогу.

Опамочений, я прийшов поплутати над цією наростаючою калюжею,

Зростаючий потоп того, що я зараз обожнюю -

Снігова тосканська цілісність вироблена виключно в офшорах -

Очищений тут назавжди.

 

А басейн, такий білий і шовковистий, наповнив мене відчуттям молочності

Запал типу фантастичної втрати, невідомої раніше,

Так що тепер, щоб все ще пульсувати моє серце, при цьому ніжно ридаючи,

Я відступив, прямуючи прямо до спокусливих дверей крижаної коробки -

Без уваги те стукіт-ляпас, що стукає по дверях крижаної коробки -

Я вирішив ще трохи.

 

Наразі моя душа зміцніла; вагаючись тоді вже не,

«Для цього, - сказав я, - потрібен додатковий драм молока, моя улюблена наливка».

До крижаної коробки я прагнув, спонуканий захоплюватися

Як його пігмент авокадо доповнив мій декор.

Потім я схопив її дерев’яну зернисту ручку - тут я широко відчинив двері; -

Темрява там, і більше нічого.

 

Глибоко в цю темряву вдивляючись, я довго стояв, дивуючись, боячись,

Сумніваючись, мріяти мрії про тосканців, яких я знав раніше

Але світло всередині було розбито, і темрява не дала жодного знаку,

І єдиними словами, які там говорили, були мої прошептані слова: „Більше!

Кока-кола та пиво, трохи кетчупу, на який я подивився, і серцевина яблука -

Просто це і не більше того.

 

Повернувшись до столу, повертаючись, вся моя душа в мені горить,

Незабаром я знову почув стукіт дещо голосніше, ніж раніше.

«Звичайно, - сказав я, - це, мабуть, щось у моїй віконній решітці;

Тоді дозвольте мені побачити, що там є, і дослідити цю таємницю -

Нехай моє серце буде ще мить, і ця таємниця досліджуватиме; -

"Це вітер і не більше того!"

 

З вікна долинало ворушіння, потім, із невпинним муркотінням,

Всередину ступив кошеня; безглуздо вона мене ігнорувала.

Не останнє поклоніння змусило її; ні хвилини не зупинилася і не зупинилася вона;

Але, з великим паном чи пані, відійшов до моєї їдальні -

Накинутий на басейн Тоскани, що розкинувся по моїй обідній підлозі -

Облизував, плескав і ще трохи вечеряв.

 

Тоді ця крихітна кішка спокусила мою сумну фантазію на посмішку,

Великим ентузіазмом обличчя, яке вона носила,

До безладу вона не жаліла, поки я не сказав: "Ну, привіт, кошеня!"

Думала вона мене гарними очима, які, здавалося, відкривали якесь співвідношення.

Тож я благав: «Скажи мені, скажи мені, про що ти благаєш!»

Запитайте кошеня: "Отримайте ще".

5. Свіжий цілий кролик

кролик

Перш ніж сказати ewww, почуйте J. A. KONRATH ... придбання цього товару окупається!

Я купив два, на тиждень залишив їх самих у холодильнику, а тепер маю тридцять вісім.

Хочемо купити більший холодильник.

Джордж Такей ще раз порадував нас своєю думкою (він насправді переглянув багато речей на Амазонці), тільки для цього він з розчаруванням виявив, що це було не так, як у Гра престолів:

Ми з Бредом були дуже раді замовити кількох із цих приємних красунь, щоб відновити обстановку обдирання та плювання над відкритим вогнем із гри престолів.

Зараз я ненавиджу розділяти зайців, але ...

Перш за все, це НЕ зовсім легко, як це виглядає в цій сцені. Міра та Оша зробили це так просто. Але ми з Бредом, що з’єднуються, не могли зняти цю прокляту шкіру. Кролик завів більше схожий на палець Теона Грейджоя, ніж на кролика.

По-друге, мабуть, ви не можете розпалити багаття на своєму задньому дворі в Лос-Анджелесі. Нам цього ніхто не казав. Дякую, LAFD, за розуміння.

По-третє, він на смак дуже схожий на курку.

6. Девід Хасселов - шукає ... найкращий компакт-диск

Девід

Ви думаєте після його тривалого перебування на Лицарський вершник і Бейвот, Девід Хассельгофф буде поданий під голлівудські минулі? Ніколи! Цей компакт-диск містить 18 треків дивовижності Хассельгофа, і, за більшістю відгуків, пісня “Hot Shot City” є особливо хорошою. Segway Vagynna сказала це про альбом, давши йому п'ятизірковий рейтинг:

Зараз майже не викликає сумнівів, що Девід Хасселшафт сьогодні є головною силою музичного бізнесу. Я вже багато років шанувальник, але нещодавно сталася дивовижна річ, якою я повинен поділитися. Лікар сказав, що моїй собаці Шеріш залишилось жити лише кілька днів. Відчайдушно бажаючи будь-яких ознак одужання, я цілодобово відтворював цей компакт-диск у гаражі для нього, і не тільки загинула моя собака, але й дві кішки та всі мої рослини. Мій сусід зіткнувся з рідкісною формою шлункового вірусу, який викликає сильні спазми та вибухонебезну діарею. Хлопчику, я довів, що лікар неправий!

О, Капітан Awesomeface, "Мій Капітан Awesomeface", з іншого боку, вважає, що компакт-диск є розкраданням:

Цей компакт-диск надійшов сьогодні поштою, і я був дуже радий нарешті почути найкраще від Девіда Хассельгофа. На моє розчарування, цей альбом є точною копією компакт-диску "Найгірший з Девіда Хассельхоффа", яким я вже володію. Можливо, це тому, що Давду Хассельхоффу справді, дуже, дуже потрібні гроші, що він випустив компакт-диск, який одночасно є його найкращою і найгіршою музикою. А може, це тому, що цей компакт-диск імпортований, і люди, які не за межами цієї країни, чомусь заплутались, думаючи, що найгірше у Дейвіда Хассельгофа - це його найкраще. Я не можу сказати Я знаю лише те, що зараз у мене занадто багато копій компакт-диска Девіда Хассельгофа, що ставить мене під загрозу закону. Я не хочу десь потрапити до списку ФБР або отримати рішення суду, що змушує мене заходити від дверей до дверей, пояснюючи, чому я порушник Хассельгофа для своїх сусідів. Тому я думаю, що я просто збираюся повернути це якомога швидше і замість цього придбати щось у Джона Теша.

7. Виділений кабель зв'язку Denon AKDL1

деноновий кабель

Той, хто має прихильність до гаджетів, завжди може використовувати хороший кабель на складі, і ця марка, безумовно, є однією з найпопулярніших на сьогодні в Amazon. Клієнти відчували різні функції, деякі з них вони не очікували - Даніель А. Коблош ненавмисно вирішив з нею глобальне потепління:

Після того, як я доставив свій убер-кабель Denon AKDL1 Cat-5 на 500 доларів, Ела Гор таємниче притягнув до мене додому, де він заявив, що в моєму районі призупинено глобальне потепління.Так, у мене була ідеальна погода: ні повені, ні торнадо, точна кількість дощу необхідна, і він точно вимовляв рівні моря і що вони не збираються підніматися в межах п’яти миль від мого будинку.

Крім того, мої машини почали набирати 200 миль на галон, і мені навіть не потрібен був бензин. Мені вдалося покласти в бак три грами котячого сміття і їздити назавжди.Більше того, атмосфера в моєму домі становила 93 відсотки кисню і практично не мала вуглекислого газу. Насправді я зараз видихаю кисень.

Один чорт кабелю.Однак я не помітив жодного покращення якості звуку.Apple iCable за 800 доларів явно перевершує.

Джон Л. з Кордону Пустир, колишні США, не мав великого досвіду користування кабелем:

Цей зв’язок не звучить. Якщо мої розрахунки правильні, це має бути десь у 2007 році для тих, хто читає це. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЦІ КАБЕЛІ. Щось ... відбувається з ними. Щось прийшло, щось звідкись. Ми були переповнені днями, не так багато нас залишилось. МИ ЖИВЕМО ПІДЗЕМЛОМ! ТІЛЬКИ ВИ МОЖЕТЕ ЗУПИНИТИ ЦЕ ЗАРАЗ. ВРЯТУЙТЕ НАС. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЦІ КАБЕЛІ.

У мене не так багато часу. Цей зв’язок не звучить. Якщо мої розрахунки правильні, це має бути–

Останні повідомлення