Чи можете ви придбати легітимність Twitter? Мабуть, так ... якось

Знімок екрану 08.04.2013 о 15.52.44

Людям дуже, дуже подобається отримувати нових підписників у Twitter. Іноді мова йде лише про погладжування его, яке додається до якогось миттєвого задоволення від соціальних мереж, але інколи це, принаймні, напівпрактичне прагнення - як би божевільно це не звучало, люди отримують роботу завдяки своїй проникливості в Twitter. Тож має сенс, що котеджне господарство для посилення впливу в Твіттері процвітає, навіть якщо це не настільки корисно, як вважають люди, що плакують свої картки, щоб придбати послідовників. Знімок екрану 09.04.2013 о 13.09.13

Ви не зможете за одну ніч перейти від нуля до Джастіна Бібера в Twitter без невеликої чорної магії, а в бізнесі, що підписується на Twitter, це означає вдаватися до деяких підступних хитрощів, щоб накачати цифри.

Боти на продаж

Просто виконайте простий пошук у Google "придбайте підписників у Twitter", і ви побачите величезну кількість варіантів придбання шляху до більшої кількості. Якщо у вас немає часу органічно виростити свою аудиторію, викинути пластик, щоб придбати купу послідовників, зараз є простим варіантом. Хоча більшість із цих веб-сайтів пропонують фальшивих фоловерів, не всі фоловери є очевидними ботами. Ви все ще можете визначити, дивлячись на те, як часто вони повторюють твіт і скільки підписників у них (боти, як правило, мають дивний підписник до співвідношення, якщо вони в кінцевому підсумку не викидають комедію холодно, як @horse_ebooks). Але деякі найскладніші ракетки отримують фотографії профілю та активно вдягають своїх ботів у реальну поведінку Twitter. Однак їх залишається в меншості, тож, як правило, справді очевидно, коли ваш фолловер - просто фальшивка, яка розсипає спам. Візьмемо, наприклад, Холлі Адкін. Це не справжня людина:Знімок екрану 08.04.2013 о 23.05.39

Італійські дослідники безпеки Андреа Строппа та Карло Де Мікелі досліджували практику купівлі послідовників у Twitter, дізнавшись, що потужна підпільна економіка має понад два десятки сайтів, і вони, як правило, продають послідовників партіями більше тисячі (іноді до мільйона).

Такі сайти, як Twitter Technology та Fiverr, роздувають цифри підписників Twitter за низькими цінами, і багато амбіційних "ніндзя в соціальних мережах" (oof) намагаються збільшити кількість своїх користувачів, хоча штучно роздута кількість підписників часто мало впливає на такі речі, як бали Клута, оскільки вони засновані на взаємодії та залученні, а не простому обсязі.

Строппа пояснив Digital Trends, як добре деякі з цих ботів поєднуються з реальними фоловерами. "Повні профілі дивують, той факт, що деякі насправді можуть бути справжніми людьми, які" продали "свій рахунок за допомогою певних програм, майже неможливо визначити, справжні вони чи ні."

І Строппа не очікує, що Twitter незабаром успішно припинить практику, зазначивши: "Це як битва між вірусами та антивірусами - віруси на першому місці".

Barracuda Networks також провела кілька досліджень про те, як ці боти виконують свою брудну роботу, а їх дослідник Джейсон Дінг розповів Digital Trends, наскільки розумними стають ці послуги для послідовників, посилаючись на веб-сайт Fast Followerz як на особливо підступний новий бізнес. Дінг пояснив розумну практику сайту, зазначивши, що «дозволяє клієнтам контролювати швидкість додавання фоловерів щодня, щомісячно підписуючись. Тим часом вони стверджували, що якість підписників настільки хороша, що вони можуть гарантовано пройти тест «Факери» від StatusPeople. Таким чином, вони можуть запропонувати п'ятирічну гарантію "Followerz Protection". Цей приклад стане популярною / стандартною тенденцією надання та споживання "підроблених" рахунків ".

Має бути кращий спосіб

Практика купувати послідовників у Twitter для отримання законності дещо безглузда - якщо хтось піклується про вашу хватку в Twitter, щоб використовувати ваш профіль у соціальних мережах як орієнтир для найму або просування вас, він, мабуть, досить кмітливий, щоб використовувати щось на зразок інструменту Socialbakers для визначте, скільки ваших послідовників є справжніми чи ні.

Digital Trends запитав генерального директора Socialbakers Яна Резаба, що, на його думку, Twitter зробить щодо фальшивої напасті в майбутньому. “Я думаю, що Twitter по суті почне прибирати; так само, як нещодавно успішно працює Facebook. Однак середовище соціальних медіа та Twitter особливо здається "самоконтролем"; впливові користувачі та блогери досить часто використовують інструменти, подібні до нашого, для позначення фальшивих користувачів або користувачів, які намагаються збільшити свою присутність, за якими стежать фальшиві акаунти. Ми сподіваємось, що Twitter почне боротися зі спамом дещо активніше, ніж на сьогодні ».

Незважаючи на те, що цих фальшивих фоловерів досить легко викрити, і вони насправді не надто додають до вашого досвіду роботи в соціальних мережах, попит зростає. Щодня Instagram стає все ситнішим і наповнюється спамом, щодня люди платять за підписки та сподобання. І Строппа каже, що ця тенденція є майже універсальною в соціальних мережах, які досягають певного рівня важливості. "Це вже відбувається в інших соціальних мережах, таких як Facebook. Менші ринки економічно не цікаві для підроблених продавців рахунків і не настільки важливі для компаній чи менеджерів соціальних мереж. Як тільки соціальна мережа досягає певного рівня, разом із нею зацвітає і чорний ринок ».

Деякі веб-сайти, що продають фоловерів, наполягають на тому, що вони не надсилають ботів, а лише справжніх фоловерів. Один із цих сайтів називається FollowerSale. Digital Trends запитували, як вони гарантують, що вони не продають ботів, і вони пояснили їх метод: “Ми додаємо профілі наших клієнтів у верхній частині наших веб-сайтів як спонсори, щоб, коли користувачі стежать за профілями наших клієнтів, вони заробляли кредити, користувачі мали змогу отримайте більше фоловерів безкоштовно за допомогою цих кредитів, а наші клієнти отримають нових фоловерів ". Тому в основному вони дають реальним людям стимул йти за своїми клієнтами. «На наших веб-сайтах є деякі правила. Наприклад, якщо ви новий користувач у Twitter або якщо у вас немає зображення профілю, твітів чи підписників, ви не можете ввійти в нашу систему, тому наші клієнти завжди отримують якісних підписників ».

Тож, можливо, не кожен сайт продає ботів, але більшість з них продає. І Резаб вважає, що тенденція до фальшивих послідовників не може тривати вічно, і наголосив на важливості залучення як більш корисної метрики, ніж просто накопичення якомога більшої кількості послідовників. «Ми вважаємо, що фальшиві профілі - явище, яке не існуватиме довго; принаймні настільки, наскільки це існує зараз. По-перше, бренди дозріють і поступово зрозуміють, де справжні переваги взаємодії в соціальних мережах. По-друге, користувачі почнуть чистити свої профілі і будуть набагато обережніше ставитись до того, хто за ними стежить, оскільки лише реальна взаємодія людини може надійно функціонувати у світі соціальних медіа. І останнє, але не менш важливе: платформи соціальних медіа почнуть прибирати власну територію, оскільки підроблені профілі розбавляють користувальницький досвід, ігноруючи ефективність реклами там, де враховують лише реальні користувачі ».

Останні повідомлення