Pinterest пропонує редизайн з більшими зображеннями та функціями виявлення

pinterest перероблено в березні

У січні Pinterest оголосив, що проводить підтяжку обличчя, але з тих пір ми не чули жодних оновлень щодо редизайну. Але сьогодні платформа оголосила, що етап тестування редизайну майже закінчився, і соціальна мережа впроваджує новий вигляд, починаючи з сьогодні, а також кілька нових непередбачених функцій для завантаження.

Останнє, що ми почули, найбільшим оновленням стало його навігація. Ідея полягала в тому, що всього за пару кліків ви потрапите на будь-яку сторінку в Pinterest, завдяки новій навігаційній кнопці, яка схожа на кнопку меню, яку можна побачити у мобільних додатках. Ця особливість тут, щоб залишитися в остаточній версії.

реконструкція шпильок pinterest - -

Як повідомлялося раніше, "крупним планом" закріплених фотографій буде виглядати набагато більшим зараз, коли зображення будуть підірвані. А білі межі, які зазвичай обрамляють закріплені зображення, будуть видалені у всій програмі, щоб дозволити зображенням говорити. Поряд із великим планом (ви можете переглянути знімок екрана нижче), праворуч від шпильки ви знайдете рекомендовані дошки Pinterest, стиснуті в правій частині сторінки, щоб заманити користувачів на натискання на відповідні зображення, тим самим підвищення зацікавленості та загального часу, витраченого на Pinterest. У той же час, суть цієї функції полягає у перетворенні Pinterest у механізм виявлення фотографій - безпрограшний варіант як для користувачів, так і для Pinterest. Всі ці оновлення також потраплять до остаточної версії.

Маючи на увазі виявлення фотографій, є кілька нових оновлень, які користувачі почнуть бачити:

  • "Шпильки на одній дошці", це означає, що більше немає натискання та виведення шпильок для перегляду наступної фотографії. Ви можете залишитися на поточній крупній сторінці, щоб переглянути всі шпильки дошки.
  • "Шпильки з одного джерела" відображатимуть усі відповідні закріплені фотографії, які ви можете знайти на веб-сайті, звідки ви знаходитесь шпильку, яку ви переглядаєте.
  • "Люди, які закріпили це, також закріпили", показує всі інші зображення, які користувачі закріпили на додаток до зображення, яке ви переглядаєте. Це оновлення надійде не відразу як для iOS, так і для Android, але з’явиться "незабаром".

Остаточні зміни - це лише питання зручності. Перший Pinterest "відновив фундамент", щоб він був швидшим та стабільнішим, ніж раніше. А тепер, якщо захопитесь і отримаєте 10 фотографій нижче тієї, яку ви спочатку розглядали, Pinterest допоможе вам повернутися до вихідної точки. "Тепер, коли ви прокручуєте шпильки та натискаєте на щось, що вас цікавить, кнопка" Назад "повертає вас туди, куди ви були незалежно від того, наскільки далеко ви пройшли", - говорить провідний дизайнер продуктів Pinterest Джейсон Вілсон у своєму записі в блозі.

Якщо ви ввійдете в Pinterest сьогодні сьогодні, ви побачите запрошення на перероблений сайт.

pinterest марш нового вигляду

Останні повідомлення