Вимірювання часу "Спостереження за часом" YouTube через оманливі ескізи

youtube-tv-fl

YouTube загадково і без пояснень змінив алгоритм рекомендацій минулого місяця, щоб покарати відео, які отримували велику кількість кліків, але не утримували уваги своїх глядачів. Цей крок міг свідчити про фаворитизм YouTube щодо оригінальних програм. Але під час панелі Ad: Tech цього тижня Лора Лі, директор / керівник Entertainment East Content Partnerships показала, що рішення про впровадження алгоритму Time Watched було прийнято після мозкового штурму способів систематично заважати творцям контенту YouTube грати в його пошукову систему.

“Ігрова”, про яку вона посилається, - це використання мініатюр, які вводять в оману рекламу відео. Творці вмісту можуть взяти будь-який окремий кадр зі свого відео та представити його як мініатюру попереднього перегляду. Ці мініатюри виявились критично важливим компонентом для спонукання глядачів натиснути на відео. Будь-хто з користувачів YouTube може сказати вам, що стає все важче виявляти їх вміст на платформі, тому творці приймуть будь-які переваги, які вони можуть отримати.

Як це працює, за словами Лі, це те, що ютубери додають лише п’ять секунд нерелевантного, часто розпусного чи графічного вмісту, з єдиною метою - використовувати один кадр із вмісту як ескіз.

"Ми поговорили з нашою командою продуктів і провели багато A / B тестування, і ми відчули, що це поганий досвід роботи на YouTube, і користувачі можуть не повернутися", - говорить Лі. "Частиною нашої майстерності було те, що ми не винагороджували тих, хто грає в систему".

Навіть деякі ютубери верхнього ешелону не застраховані від оновлення і відчули початковий вплив. "Раптом деякі партнери сказали:" привіт, кількість моїх переглядів не така велика, як раніше, що з цим? "І не завжди, але іноді вони грали в систему", - згадує Лі.

Вона обов’язково зазначає, що ця зміна не обов’язково сприяє змісту довжини об’єкта, і це не повинно бути логічним продовженням того, що роблять творці вмісту. “Час, проведений для нас, може означати, що хтось прийде дивитись п’ять двоминутних кліпів загалом 10 хвилин. Або це може означати перегляд 19-хвилинного Battlestar Galactica від Machinima ".

"Ми просто хочемо переконатись, що ми робимо все можливе, щоб викласти вміст, який є актуальним і дуже значущим для нішевого користувача", - додає Лі.

Оскільки YouTube може зрозуміти, що ви переглядали п’ять двоминутних відео, а не одне 10-хвилинне відео, за його пошуковою системою, ймовірно, стоїть алгоритм машинного навчання. Коли я запитав Лі перед конференцією, чи може YouTube підтвердити, що відстежує звички перегляду свого користувача з метою рекомендації цільового вмісту, вона ні підтвердила, ні спростувала мою спекуляцію.

Але давайте розглянемо теорію на секунду: не потрібно ворожіння, щоб побачити, що природний прогрес алгоритму пошуку YouTube перетвориться, якщо цього ще не зробив, на механізм пропонування цільових результатів. Іншими словами, виходячи з індивідуальних звичок перегляду, незабаром один і той же запит, який шукають двоє різних людей, може запропонувати два різні, але спеціально підібрані результати.

За умови збереження YouTube позиції другої за величиною пошукової системи в Інтернеті, якщо цільові результати стануть реальністю, це може мати далекосяжний вплив як для маркетологів, так і для творців контенту.

Останні повідомлення