Не клацайте! Це обман Facebook, якого потрібно уникати

facebook

Тепер, коли Facebook має мільярди користувачів, у нього також є мільярди безлічі повідомлень про спам та підробку. На жаль, ці повідомлення можуть виглядати як звичайне оновлення статусу, і один клік може спамувати всю вашу соціальну мережу та надати шахраю вірусне життя.

Ця проблема нікуди не дівається: насправді ці викрутаси набирають обороту - у 2012 році шахрайство в соціальних мережах становило 53 відсотки - з 42-відсотковим збільшенням «цілеспрямованих» атак докса (атакуючи знанням особистої інформації жертви) - каже Нортон Безпека. Маючи це на увазі, ми зібрали деякі нещодавні обмани Facebook, що переслідують соціальну мережу, за якою слід стежити і уникати. Тож перевірте, що заражає Facebook, і серйозно, НЕ натискайте, якщо ви бачите, що щось із наведеного нижче відображається у вашій власній стрічці новин.

Сільське господарство Facebook подобається

роздача Facebook підробка - -

Якщо ви завітаєте на форуми хакерів, ви знайдете безліч ресурсів, пов’язаних із вирощуванням вподобань у Facebook від підроблених та реальних користувачів. Дозвольте мені розпочати з того, що тут нікого особливо не обманюють. Це, мабуть, найменш пряма "містифікація" у цій облаві, але ви можете задатися питанням, яка цінність цієї стратегії. Ну, подобається Facebook, як би простими вони не були, дуже, дуже важливі для маркетологів, які використовують платформу, і вони ні перед чим не зупиняться, щоб їх отримати.

Ця містифікація проста. Створіть сторінку у Facebook, яка євангелізує продукт, гру, послугу або все, про що ви думаєте, аж до того, що припускає, що сторінка схвалена брендом, навколо якого була створена сторінка, і накопичує послідовників. Тут “підман” полягає у методі того, як ці сторінки збирають послідовників.

Можливо, ви бачили Сторінки Facebook, на яких розміщено роздачу - наприклад, смартфон, якщо сторінка присвячена певному типу смартфонів. Багато з цих обманів в кінцевому підсумку попросять лайків і поділитися (що приваблює ваших друзів) для участі у згаданому "конкурсі", але підвох у тому, що ці змагання насправді нічого не дають. По-перше, немає призу. Швидкого пошуку в Google насправді достатньо для того, щоб ці "фермери" сфотографувались для цілей цього фальшивого конкурсу. І щоб залучити більше прихильників, ці фальшиві конкурси регулярно публікуються або, як правило, припускають, що вони пропонують сотні продуктів для цих роздач.

Тепер скільки на це грошей? Скажімо просто, що маркетологи мають трохи грошей і хочуть забрати ці популярні сторінки Facebook із рук творця приблизно за 1000 доларів на 100 000 підписників у Facebook.

Facebook врятує голодуючих дітей, пожертвувавши 1 долар за акцію ... хіба що насправді

обман на пожертвування у facebook

Скористайтеся співпереживанням, і ви обдурите достатньо людей, щоб швидко заробити. Існує благодійна містифікація, яка просить користувачів Facebook поділитися фотографією недоїдаючої та хворобливої ​​дитини з ідеєю, що кожна акція становитиме 1 долар, переданий Facebook благодійній організації.

Ну, Facebook може бути доброзичливим, але це не залишатиме, скільки грошей благодійна організація повинна отримувати до своїх користувачів. Повірте нам, компанія має багато грошей, щоб пожертвувати, як вона вважає за потрібне.

Творці обману просто намагаються накопичувати лайки та поділитися ними досить неетично, використовуючи випадкові зображення хворих дітей з Інтернету. Оскільки в деяких випадках ці фотографії можуть містити посилання на певну веб-сторінку або сторінку Facebook, ви можете бачити, як це може досить швидко спрямовувати трафік на цільову URL-адресу.

Знаменитості в Facebook

Джоел Остін

На жаль, знаменитостям є про що турбуватися, натомість у Facebook та інших соціальних мережах є багато видавачів. І шанувальників цих знаменитостей можна обдурити з їх зароблених труднощами доларів.

Складна підробка, розроблена і виконана минулого місяця, призвела до неправдивої розповіді Джоела Остіна, яка неправдиво представляла його точку зору, яка вказувала на те, що він хотів покинути служіння через "відсутність віри". Звичайно, це був фальшивий слух, який підкрутив творець підробленого акаунта Остіна. Але шахрайство на цьому не зупинилося. Як відомо, міністерства часто просять внести чи пожертвувати. Використовуючи цю передумову, фальшивий акаунт Остіна надсилав запити друзів, пропонував роботу та просив пожертви міністерству Остіна. Насправді Остін є особливо легкою мішенню, і протягом останнього року на нього надходили "десятки підроблених сторінок Остіна на тиждень", повідомляє Х'юстонська хроніка.

Аутентифікуйте аферу профілю Facebook

вимкнений обліковий запис

Цей тип обману досить складно визначити як шахрайство, хоча більшість з нас знає, що Facebook ніколи не намагався б "автентифікувати" профіль. Однак електронна пошта, пов’язана URL-адреса та формат виглядають знайомими з іншими електронними листами, які ви отримуєте від Facebook, тому зрозуміло, що деякі користувачі потрапляють у повідомлення про те, що їх обліковий запис вимкнено.

Що справді розумно в цій шахрайській справі, так це те, що коли ви натискаєте на URL-адресу веб-сторінки, сайт виглядає точно так само, як і сторінка входу Facebook. Але коли ви вводите дані для входу, те, що ви насправді робите, - це набирати текст і передавати свою інформацію хакеру. У той же час, багато з цих шахрайств продовжать іншу сторінку з проханням заповнити ваші особисті дані, включаючи ім’я, адресу, номер соціального страхування або іншу особисту інформацію, залежно від того, наскільки сміливими є ці зусилля.

Фальшиві попередження про віруси

Чудова річ у соціальних мережах, таких як Facebook, - це можливість вмісту стати вірусним. Проблема іноді полягає в тому, що вміст є шкідливим і може поширюватися як пожежа. За даними Scambook, новий тип обману підробляється - це фальшиве попередження про віруси, яке повідомляє користувачам про пошук вірусу під назвою «Архів (Windows Live)», що є найгіршим вірусом, відомим людині. Дубльована частина шахрайства полягає не тільки в тому, що згаданий вірус насправді не існує, а також у вірусному характері цієї підробки (це вже постраждало більше 35 000 користувачів), це той факт, що користувачі в кінцевому підсумку гуглили вірусу та / або завантаження антивірусних програм, не знаючи, що багато користувачів в кінцевому підсумку завантажують штучні «антивірусні» програми. На щастя, до цього часу в пошукових системах «Архів (Windows Live)» з’являються статті, які спростовують повідомлення та додають його до обману, але це не означає, що майбутні підробки, подібні до цього, не з’являться.

Останні повідомлення