Як видалити свій обліковий запис Instagram

Pixabay / Пекселі

Ви не можете заперечити, що Instagram може бути кулькою. Можливо, вам нудно відчувати, що вам доводиться фіксувати кожну мить свого існування, або, можливо, вам набридло бачити ідеально поставлені фотографії життя всіх інших. Якщо ви щось подібне до нас, можливо, вам просто набридло напруження, яке виникає від жонглювання кількома обліковими записами або очікування, поки ці хвилинні відеозаписи завантажаться в автобус.

Пов’язані читання

  • Як видалити свій обліковий запис Facebook
  • Як видалити свій акаунт у Twitter
  • Найкращі програми для редагування фотографій

На щастя, для видалення вашого облікового запису Instagram потрібні лише кілька кліків та підтверджень на веб-сайті Instagram. Однак його видалення не є для людей із слабким серцем, оскільки це назавжди видалить ваш обліковий запис і все, що з ним пов’язано (тобто ваші фотографії, відео, коментарі, вподобання, підписки та підписники). Instagram також стверджує, що не може - або просто не зможе - повторно активувати ваш рахунок, якщо ви закінчите передумувати через три дні, коли почнеться зняття хештегов. Так само ні ви (ні хтось інший) не зможете зареєструватися з тим самим іменем користувача колись знову.

Якщо ви не впевнені у можливості відновити доступ до свого облікового запису Instagram пізніше, Instagram пропонує функцію тимчасової деактивації. Це дозволяє вам деактивувати свій обліковий запис на короткий проміжок часу і все одно отримати до нього доступ пізніше. Це не звучить привабливо, однак ми описали, як деактивувати ваш рахунок нижче.

Крок 1: Перейдіть на сторінку “Видалити свій обліковий запис”

На жаль, ви не можете видалити свій обліковий запис Instagram безпосередньо з мобільного додатка, тобто для цього потрібно відвідати веб-сайт Instagram. Існує також не простий спосіб отримати Видаліть свій рахунок сторінки з вашого профілю, що трохи засмучує. На сьогоднішній день найпростіший спосіб - це перейти прямо на сторінку видалення.

Якщо ви ще не ввійшли у свій браузер, знайдіть цей час, щоб ввести своє ім’я користувача та пароль, перш ніж натискати Увійти під цими текстовими полями. Або натисніть синій Забули і дотримуйтесь інструкцій, щоб скинути пароль. Вам потрібно буде знати своє ім’я користувача чи електронну адресу, пов’язані з вашим обліковим записом, щоб видалити їх.

Крок 2: Виберіть причину від’їзду

Тут виберіть причину, через яку ви хочете видалити свій обліковий запис. Деякі з причин включають занадто зайнятість додатком, проблеми з даними або проблеми, що виникають через натиск оголошень. Виберіть, який варіант найкраще підходить для вашої ситуації - не має значення, який із них ви вибрали, - у спадному меню поруч Чому ви видаляєте свій рахунок? Після цього повторно введіть свій пароль у текстове поле, що з’явиться.

Крок 3: Видаліть свій рахунок

Ви майже готові, але пам’ятайте, що після видалення свого облікового запису немає можливості повернутися або навіть використовувати те саме ім’я користувача. Вирішивши продовжити, натисніть наОстаточно видалити мій обліковий записвнизу. І це все! Якщо ви хочете видалити інший обліковий запис, вам доведеться ввійти ще раз і повторити процес.

З міркувань безпеки Instagram не може видалити обліковий запис для вас (або для вашої дитини). Вам потрібно мати можливість увійти в обліковий запис, який ви хочете видалити, щоб зробити це. Після того, як ви пройшли процес підтвердження, більше нічого не потрібно робити. Ваш акаунт Instagram буде назавжди видалений із соціальної мережі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found