Tinder 3.0 хоче, щоб ви поспілкувались зі своїми друзями та потенційні дати

tinder update тепер може додавати списки людей

Tinder випустив оновлення в понеділок з деякими основними новими можливостями. Для Tinder 3.0 область застосування розширюється до нового, необхідного місця: зона друзів.

Тепер, замість того, щоб просто вибирати потенційних романтичних партнерів, Tinder хоче, щоб її користувачі нещадно і швидко розсуджували можливих нових друзів. Коли користувачі вибирають потенційну платонічну зародку як збіг, вони можуть помістити одне одного в списки друзів. Це може бути чудовою можливістю розширити функцію чату Tinder, оскільки користувачі можуть перейти від простого надсилання кокетливих увертюр до використання платформи як альтернативи чату Facebook або Gchat. За допомогою списків люди можуть поєднувати себе зі своїми друзями з ІРЛ та використовувати Tinder як спосіб підтримувати зв’язок, коли вони тралюють для споріднених душ і сексуальних друзів.Екран 4

Звичайно, списки не лише для друзів. Оскільки проведіть пальцем по iPhone, щоб продемонструвати, чи вірите ви в тому, що людина є потенційним романтичним партнером на основі однієї фотографії та основних життєвих факторів, недостатньо для оцінки, тепер Tinder дозволяє розділити людей, яких ви вважали гідними, можливо, можливо -коли-небудь почуття чутливості в списки. Списки для всіх!

У прес-релізі Tinder пропонуються такі списки, як "ділові зв’язки", але якщо ви знайомитеся з потенційними партнерами по роботі в Tinder, ви робите це неправильно. Я підозрюю, що люди в основному використовуватимуть функцію списку, щоб розділити їхні потенційні збіги на інші категорії, наприклад, "Можливо, якщо я напідпитку" - хоча я також бачу, як люди просто складають список своїх друзів, щоб вони могли використовувати Tinder як програму для спілкування в чаті а також служба знайомств. Це розумне розширення, і те, що працює вже деякий час; коли я спілкувався із співзасновником Джастіном Матіном ще в липні, він згадав про план розширення не лише романтичних стосунків, але й дружніх стосунків. Здається, списки - це перша спільна спроба програми зробити це, але, ймовірно, це не остання. І оскільки такі конкуренти, як Hinge, намагаються розмалювати Tinder як програму для підключення ніш, зараз саме час уникнути простої класифікації.

Оновлення Tinder також включало змінений алгоритм, так що у вас можуть вийти більш точні потенційні збіги - за даними TechCrunch, цей соковитий алгоритм є першим кроком до остаточного бачення Tinder щодо створення автоматичних, чутливих списків людей навколо вас, яких ви можете хочуть познайомитись як у романтичному, так і в платонічному плані.

tinder update тепер може додавати списки людей екран 1tinder update тепер може додавати списки людей на екрані 2tinder update тепер може додавати списки людей екран 3

Компанія також оновила свій інтерфейс та розширила свої мовні параметри. Ви також можете включити шість своїх фотографій, які зараз відображатимуться одночасно.

Останні повідомлення