Yelp використовує AI для надання персоналізованих рекомендацій із колекціями

Йелп

Ви заблукали в оглядах Yelp, коли намагаєтесь вирішити, де їсти чи що робити? Зараз Yelp подає персоналізовані рекомендації за допомогою нового інструменту колекцій, оголошеного 24 травня. Колекції використовують штучний інтелект, щоб переглянути минулі дії веб-перегляду, щоб запропонувати нові місця для відвідування. Користувачі Yelp також можуть створювати власні колекції або підписуватись на існуючі колекції іншого користувача.

Yelp зазначає, що колекції, доступні в додатку та на веб-сайті, працюють над тим, щоб вивести частину роботи з пошуку нового бізнесу, щоб спробувати. Колекції беруть у собі кілька різних форм - генеровані машиною пропозиції, підготовлені Yelp варіанти та створені користувачами рекомендації. Організована форма закладки бізнесу та пошуку нових рекомендацій живе в новій вкладці Колекції як на мобільній, так і на веб-платформах.

По-перше, Yelp запускає користувачів за допомогою автоматично згенерованої колекції під назвою Рекомендовано для вас. Як згенерований AI метод Yelp, ця колекція стає більш персональною, чим більше ви використовуєте різні функції Yelp, зазначає компанія. Рекомендації оновлюються щотижня.

До колекції, створеної комп’ютером, приєднаються рекомендації співробітників Yelp у ряді різних міст. Ці колекції організовані за містом. Після підбору вибраної колекції можна отримувати сповіщення про нові вибори.

Нарешті, користувачі Yelp можуть також створювати власні або переглядати інші колекції, створені спільнотою Yelp. Колекції також можуть бути встановлені як приватні, щоб створювати спільні набори збережених списків. Ця опція доступна, натиснувши або клацнувши піктограму збереження в списку компаній та вибравши колекцію або створивши нову зі спливаючого меню. На вкладці Колекції також міститься опція створення нової колекції.

Раніше збережені закладки тепер перебувають у колекції “мої закладки”.

"У Yelp ми завжди думаємо про способи доставки свіжого, сучасного вмісту, який допоможе зв’язати вас із чудовими місцевими компаніями", - написав менеджер з продуктів Yelp Джей Гарг у своєму дописі в блозі. "Сьогодні ми оголошуємо про запуск Колекцій, щоб вивести з ладу роботу з пошуку чудового нового бізнесу, пропонуючи персоналізовані рекомендації на основі вашої активності в Yelp та посилюючи найкращі рекомендації з усієї спільноти Yelp".

Поєднуючи машинно створені та куровані колекції із створеними користувачами опціями, оновлення дозволяє користувачам як організовувати збережені компанії, так і знаходити нові місця, де можна спробувати звести їх в єдину функцію.

Останні повідомлення