Вбудовані оголошення Tumblr - це хіт! Жартую, користувачі це ненавидять

tumblr у потоковій рекламі з Деннісом

Ненавидіть це або любіть, вбудовані рекламні оголошення Tumblr вже готові, і перше партнерство, яке потрапляє на сайт, відбувається між платформою та… Денні.

Yahoo має отримати прибуток зараз, коли Tumblr перебуває під пильним оком Марісси Майер та Yahoo, які заплатили $ 1,1 млрд за свою мережу креативних, молодих користувачів та надлишок "крутого" контенту. Yahoo’s, безумовно, намагається еволюціонувати це зображення, хоча показ оголошень In-Stream з Denny’s здається дивним вибором.

Оголошення Денні, як і всі інші, як і зараз, з’являться на інформаційній панелі. Появлятимуться не тільки публікації від ваших друзів, але й нові нативні реклами - реклами, які, схоже, належать до решти публікацій на платформі - від таких брендів, як AT&T, ABC, Ford, GE, Pepsi, Universal Pictures, та Warner Bros. Якщо ви стежите за брендом, як ви можете сказати, що переглядаєте рекламу? Ви побачите знак долара ($) у верхньому правому куті публікації.

У 2012 році Tumblr приніс 13 мільйонів доларів доходу, що може здатися великим, але відповідно низьким. Рекламної продукції Tumblr, "Radar" та "Spotlight", як виявляється, було недостатньо, щоб заробити великі гроші. Вони були витонченішими, ніж нові нативні вбудовані реклами, але намагаємось спробувати надати цим рекламам більше очних яблук, одночасно змусивши їх вписатися в Tumblrsphere.

Незважаючи на спроби зберегти гармонію, на «Тумблерів» реагують так, як ви, мабуть, припускаєте, що вони: погано Багато користувачів, які насолоджуються свободою перегляду без реклами на своїх інформаційних панелях, не мають багато приємних речей сказати про зміну своїх інформаційних панелей.

Tumblr… тепер на 100% більше оголошень, на які я не звертатиму уваги: ​​tmblr.co/ZjF_YymFq1BS

- Арі Коен (@kohenari) 31 травня 2013 р

Tumblr почав показувати мені рекламу компаній, які я ненавиджу в своєму потоці. Хіба вони не знають, якщо так продовжуватимуть, ми просто підемо?

- Брайан Клімт (@bklimt) 28 травня 2013 р

я ненавиджу той факт, що зараз у tumblr є реклама.

- smokahontas. (@ Summerra1n) 31 травня 2013 р

Я ненавиджу Yahoo. Ненависть. YAHOO. Вони розміщують рекламу на tumblr. Вбий мене.

- 《▲ N✞ | - | ○ N ¥ ✞H ● / € N》 (@ w4llflow3rs) 30 травня 2013 р.

Коли, блять, #tumblr почав розміщувати рекламу у вашому каналі? WTF. Я ненавиджу рекламу. Це те, що відбувається, коли #yahoo купує вас. Зруйнований вже.

- Бретт Вільямс (@brflux) 30 травня 2013 р

Останні повідомлення